Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet az évfordulonkon a legjobb barátnőjével nagyon hülyén érzem magam mit tegyek? Mi lenne a legjobb? Tőbbi lent

Figyelt kérdés
Most voltunk 2 évesek és egy házibuliba ünnepeltünk a haverokkal ott volt barátnőm legjobb barátnője aki tényleg csinos de jozanul nem érdekelt volna hiszen a barátnőmet szeretem csak sajnos sokat sikerült inni. elmentem a boltba egy kis harapni valoért és láttam hogy jön utánam ott elkezdtünk beszélgetni majd amikor visszamentünk a házba fent az egyik szobába felmentem oda is utánam jött aztán megcsokolt és sajnos nem birtam ellen állni és megtörtént...
2015. nov. 3. 06:50
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád őszintén, hogy te mit éreznél és mit tennél, ha tudnád, hogy a barátnőd egyszer bepiált, aztán csókolózott a legjobb haveroddal, és sajnos nem bírt ellenállni neki és le is feküdt vele?
2015. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Kamuszagú a sztori, de azért leírom a véleményem...


Megcsalod a barátnőd..."Oké", vannak balesetek (de természetesen én gáznak tartom, de kinek mi...) de ráadásul az ÉVFORDULÓTOKON és a legjobb bnővel?! Te beteg vagy...Egyáltalán nem is értem, hogy ha szeretsz valakit, akkor hogy lehet erre képes valaki? A pia nem indok...Ezt most felejtsd el. Csak azért mondod, mert ezzel nyugtatod magad.


Mondd el szépen a barátnődnek, hogy mi történt és hagyd, hogy találjon magának egy olyan pasast, aki tiszteli és nem csalja meg. Pláne így...Szánalmas vagy!

2015. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy fájna neki, ha a b.nője megcsalná, hiszen nem szereti! Ha szeretné, nem okozna neki ekkora fájdalmat!
2015. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

Az írásodból totálisan azt olvasom ki, mintha totál félvállról vennéd az egészet, aki szereti a párját, az nem bántja meg így...

A részegség meg nem jó indok, főleg hogy emlékszel is rá, tehát nem lehettél annyira öntudatlan állapotban.


Hogy mit tegyél, arra talán nincs is jó válasz... Vagy bevallod, és elhagy(hat) vagy pedig titokban tartod és a lelkiismereteden múlik a többi.

Hát kíváncsi leszek milyen lesz az első hármas találkozótok, amikor a barátnőd, a csaj meg te is egy légkörben lesztek...

2015. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%
A kis görény mindig is rá volt izgulva titokban a barátnőre, ez a bepiálós buli meg pont kapóra jött, legalább van mire fogni, h miért történt meg.
2015. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:

15-ös válaszoló, szerintem igazad van!

Nálunk 7 év haveri viszony után derült ki, hogy az egyik legjobb barátnőm pasija évek óta belém van zúgva... teli volt a telefonja a képeimmel, ez később derült ki, barátnőm ki is akadt, én meg főleg... sose gondoltam volna. Kicsit meg is rémültem, mert a srác olyan iwiwes képeim töltötte le, amihez már én hozzá se tudtam férni, mert évek óta töröltem magam iwiwről.

Szóval simán meglehet, hogy a kérdező rég hajtott a csajra.

2015. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Jozanul nem érdekelt volna a csaj... Csak hogy ittunk neet igy. Sajnos nem is keveset igy nem tudtam ellenállni mert annyira nyomult de megbántam nagyon is :(
2015. nov. 3. 15:30
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító amit tettél. Te és a,, legjobb" barátnője is átvertétek és hülyére vettétek a lányt... Csak azt remélem míg te a barátnőjét döngetted, a csajod a legjobb haveroddal hancúrozott valamelyik sarokban... :p. Amúgy mondd el a barátnődnek a dolgot!Megérdemli hogy tudja az igazat!
2015. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Az igen..az évfordulótokon megcsalni a barátnődet. A csaj se igazi barátnő az is biztos, hogy szétteszi a lábát a "barátnője " pasijának. Meg is érdemlitek egymást. Ugyanolyan gerinctelenek vagytok.


Mond el a barátnődnek. Ha van egy kis sütnivalója, kivág a francba, és a csajt is a baráti köréből.


Amúgy pedig nem kell ráfogni a részegségre, ez csak egy szar kifogás. Én is voltam részeg, és nem csaltam meg az akkor még páromat.

2015. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöket ki kéne nyirni.
2015. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!