Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet az évfordulonkon a legjobb barátnőjével nagyon hülyén érzem magam mit tegyek? Mi lenne a legjobb? Tőbbi lent

Figyelt kérdés
Most voltunk 2 évesek és egy házibuliba ünnepeltünk a haverokkal ott volt barátnőm legjobb barátnője aki tényleg csinos de jozanul nem érdekelt volna hiszen a barátnőmet szeretem csak sajnos sokat sikerült inni. elmentem a boltba egy kis harapni valoért és láttam hogy jön utánam ott elkezdtünk beszélgetni majd amikor visszamentünk a házba fent az egyik szobába felmentem oda is utánam jött aztán megcsokolt és sajnos nem birtam ellen állni és megtörtént...
2015. nov. 3. 06:50
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy mit csinálj, mert kitiltanának innen, és ezen felül az ilyen dologra bujtás törvénybe ütközne.
2020. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!