Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan érzem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan érzem azt hogy én több mindent megtehetek mint a párom?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy párkapcsolatban egyenlőnek kell lenni, és nem arról van szó hogy lenézem, de

ő a fiatalabb, ő lakik nálam, én tartom el, én vagyok az aki jobban kifejezi az érzéseit, aki többet megtesz a kapcsolatunkért. Persze tudom, hogy szeret és hogy fordított helyzetben ő is megtenné ezt értem, de akkor is, szerintem jogos ha kicsit féltékeny vagyok a sulijába ezekre a páva hülyegyerekekre, de nem gáz ha pl melóhelyen meghívok egy nőt kávézni, aki pl. idősebb is nálam esetleg férjnél is van, gyereke van, és tényleg csak egy ismerős. Jogos hogy kiakadok a kupi miatt amikor haza érek hulla fáradtan mert ő főleg ha szünet van egész nap otthon van. Jogos hogy én nem állok neki főzni amikor amúgy is alig van időm, de ha ő úgy is ráér igazán összeüthetne valami egyszerű kaját mire hazaérek, ahelyett hogy valami kis homi gyerekkel jópofizna a suliból. Szeretjük egymást, és ezek idővel persze változni fognak, de szerintetek igazam van? Jogosnak tartom ezelet a dolgokat? Bocsi a stílusom miatt csak néha kiakaszt a mostani helyzet.

22/F (18L)


2015. nov. 4. 15:59
 1/6 aperitif ***** válasza:
81%

Ha azt írtad volna, hogy megbeszéltétek, az takarít és főz, akinek több ideje van, azaz a szünet alatt ő, és nem tartotta be ezt a megállapodást, akkor azt írtam volna, hogy jogos.

De mivel azt írtad, hogy azért kéne neki főzni, takarítani, illetve te azért flörtölhetsz más nőkkel, mert a te lakásodban lakik, és te tartod el... Hát erre azt mondanám, hogy ha bentlakó cselédnek vetted oda, akkor jogos.

2015. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél fel házvezető nőt és azt hívsz Meg kávézni akit akarsz
2015. nov. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Én pont úgy éreztem, hogy a baj, hogy páva gyerekekkel lóg és jópofizik.

Mindenki volt 18. Mindenki tudja ez mit jelent és mi játszódik le ilyenkor a kis kan fejében. És azt is mindenki tudja mennyire befolyásolható egy fiatal lány...

2015. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Ha ennyire problémás, hogy fiatal a lány, akkor nem kell vele lenni és kész.

Nem, nem jogos. Meg kell beszélni, hogy mindig az csinálja, akinek több az ideje.


De ha neked azért van alig időt, mert nő munkatársakat hívsz meg kávézni bszási szándékkal, akkor már miért lenne baj az, ha ő néha találkozik a barátaival suli után?

Szóval te is befoghatod ám a pofádat kedves barátom, mert semmivel sem vagy több és jobb annál a lánynál. :)


Javaslom hajítsd ki, így van esélye normális embert találni magad mellé. Te meg keríts magadnak egy 40 éves nőt, aki majd aztán úgy ugráltat téged, ahogy akar, hiszen ő keres többet, ő a tapasztaltabb. Legjobb ha még be is költözöl hozzá.

2015. nov. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát édesem, lehet nem egy gyerekkel kellett volna összejönnöd..
2015. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem jogos.

Benne van a magyar alkotmányban, hogy a "férfi, és a nő egyenlő". Majd a következő bekezdésben, hogy a nők egyenlőbbek.

Jobb ha hozzászoksz, hogy egy nővel szemben senki vagy. De ennél sokkal jobb, ha reggel, amikor felkeltek, nem tudod a nevét, mert nem kérdezted még.

Soha ne nősülj meg, mert ez csak rosszabb lesz.

2015. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!