Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan haragszom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszom? Nekem van igazam?

Figyelt kérdés

4 honapja együtt vagyok egy lánnyal . 2 honapja együtt is élünk . Alapvető probléma, hogy ő akármit tehet , nem szolhatok neki. Ha szolok akkor mindig én vagyok aki fényezi magát . 2 honapja nem hajlando velem lefeküdni . Kb 4x feküdt le velem és a fejemhez vágta hogy csak azért mert balhézok miatta . Ha szolok neki hogy nem foglalkozik velem mindig a szexxel jön, hogy már megint ezen problémázok ?? Tegnapi pl:

Fekszünk az ágyban, elkezdem csókolgatni majd oda kerül a sor és elkezdem kényesztetni. Azon gondolkodom hogy abba is hagyom, mert egy darab fára hasonlított az egész . Elélvezet egyről a kettőre, majd megyek fel, látom az arcÁn hogy nem élvezi . Kérdezem, hogy mibaj van ? Mire ő: most csak azt akartam hogy te kényeztess .


Miután mondom neki, hogy szarul esik , hogy 2 hete nem feküdt le velem megsértődött , hogy megint a szexxem problémázok.

Mondtam neki a bajomat , nem válaszolt, mire megkérdeztem hogy figyelsz ? Válasz: halgass már el, sírd ki magad aztán aludjál ..


Na kb ilyen szinten beszél velem sokszor .


Tegnap az volt az indok erre a hangnemre, hogy neki most sikerült a vizsgája és ez az ő napja , ne rontsam el ..


2015. okt. 20. 05:16
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
90%
Úristen. Hát nagyon elszaladt vele a ló. Elég bunkó veled. Sztem add tudatára hogy nem ő a főnök és nem az van mindig amit ő akar. Az a baj hogy túlságosan sokat foglalkozol vele, tedd mondjuk féltékennyé, hogy lássa hogy van mitől féltenie, mert gondolom azt gondolja hogy akármit csinál úgyse dobod.
2015. okt. 20. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

A kérdésed?

Dobd ki ezt a manipulatív, érzelmi zsaroló libát,de minél előbb, mielőtt teljesen kicsinál lelkileg.

Mást nem is írok,minek ezt magyarázni.

Lépj!

2015. okt. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Áruld el nekem, miért is vagy vele?

Elég elhamarkodott volt szinte egy idegennel összeköltözni.

Mi működik ebben a párkapcsolatban?

Szex? Az nem.

Kommunikáció? Az se.

Türelem, bizalom, tolerancia? Hát nem ez jön le.

2015. okt. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
79%

Fél éve sem vagytok együtt, de már olyan gondjaitok vannak, mint egy 10 éve együttélő házaspárnak...

4 hónap után ilyen,mi lesz később?

A legnagyobb baj,hogy kőkeményen megy a játszmázás,azt hiszi ő "áll nyerésre"...

Tedd helyre, különben nagyon rosszul fogsz járni.

2015. okt. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:

1x már szakitottam és ott hagytam majdnem az egészet . Akkor tudatosult benne és nagyon sírt , de azota megint nem jó..

Mivel lehetne helyre rázni szerintetek ? Ötletem sincs .. Ha leülnék megbeszélni akkor csak felmérgel mert tudatja velem hogy unja az egészet ..

2015. okt. 20. 05:44
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Szépen szétköltöztök és keresel egy normális lányt helyette.Ne hagyd már magad manipulálni.
2015. okt. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet .. Tényleg félelmetes amit meg tud tenni velem . Egy hònapja a születésnapján azt mondta elrontottam az egész napját, mert szolni mertem neki egy két dologért .... Rendesen rosszul éreztem magam , pedig mindent megtettem neki az nap ..
2015. okt. 20. 05:53
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Ez most iszonyú szexista lesz, de ahogy apám kérdezné:

Tulajdonképpen mire tartod?

2015. okt. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Mikor kiírtam a kérdésem akkor megígértem magamnak,hogy nem fogom lejáratni anonimban sem , de erre a kérdésre mèg nem találtam meg a választ .. De lehet a dolgokat elnézve inkább ő tart engem ... Elvégre szomorú de én vagyok a csicska
2015. okt. 20. 06:09
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

"... Akkor tudatosult benne és nagyon sírt ,..."

Te meg benyelted. Ez a csaj "tudja", hogy mindent megtehet veled.

Itt az alapvető hiba nem az összeköltözés gyorsaságában van. Hanem a lány személyiségében!

Jol gondolom, hogy ő forszirozta az összeköltözést?

Annak hogy megbeszéljétek a dolgokat és rendbejöttök ...

Esélyét nem látom!

2015. okt. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!