Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Help?!

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba, és tudom, hogy ő is szeret engem. Már sokszor mondta. :( Mindennap szoktunk beszélni, de egyideje megszakadt a "kapcsolatunk", mert valami kis apróságon összevesztünk. Eszméletlenül hiányzik. :( Most kezdeményezzek én? Vagy felejtsem el? :( De mégis hogyan?

Amúgy mindketten 17évesek vagyunk, de ő fél évvel idősebb nálam.


2010. márc. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Először kezdeményezz, ne hagyd elfutni ezt a dolgot!
2010. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mind a 2-en fiatalok vagytok igen! De az, hogy összevesztek hülyeségeken vagy előbb cselekedtek mint gondolkoztok az már minden korosztályra rá vall.. Háát ahogy érzed én azt tudom mondani próbálj meg most te kezdeményezni, nem fog összedőlni a világ , hogy ha 1x te is megpróbálod mint lány. De azért segget nyalni nem kell ha 1x nemet mond akkor hagyd a francba.

Ha el akarod felejteni akkor a következőkre lesz szükséged: egy repülőjegy Las Vegasba, pár millió forint, egy baseball ütő, és egy pasi akit majd felszedsz a repülön Las Vegas felé tartva...

2010. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :) Akkor majd megpróbálom helyrehozni valahogy..

Hmm,Las Vegasba szívesen elmennék. :D:D:)

De az igaz, hogy másképp nem nagyon tudnám elfelejteni.:(

2010. márc. 18. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha neadjisten nem jönne össze a dolog, majd újra kiírhatod a kérdést, és akk válaszolunk is rá :D
2010. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2010. márc. 18. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!