Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi szerethet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi szerethet egyszerre két nőt?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm, akinek vannak gyerekei és együtt is vannak a gyerekei anyjával (nincs házasság, amit ő ki is emel). Viszont lassan egy éve van szeretője is. Elmondása szerint szereti a barátnőjét. De a szeretőjébe is beleszeretett, úgy érzi vele magát, mintha megint tini lenne. Szerintetek lehet két nőt egyszerre szeretni? Vagy az egyik szerelem nem igazi?

2015. nov. 5. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Többet is.
2015. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Általában inkább van az hogy 2 vagy több nő szeret egy alfát, aki ezt kihasználja.
2015. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jó kis előadást tartott Almási Kitti a hűtlenségről, fenn is van youtube-on. Felsorolja a "miért"-eket is. Ez a "mintha megint tini lenne" tökéletes megfogalmazás. Saját magát unja a férfi a kapcsolatában, és ezért keres olyat, aki felnéz rá, aki előtt még nem tárulkozott ki annyira, hogy ismerje a rossz szokásait, aki előtt ő lehet a kiskirály. Nem szeret ő senkit, saját magán kívül.
2015. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

#3


ugyanez a nőkre is pontosan igaz. Csak az mindig szépen ki van magyarázva.

2015. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Már miért lenne kimagyarázva? Egy szóval nem mondtam, hogy nőre nem igaz. Csak nem ez volt a kérdés. Az előadás amúgy említi is, hogy 50-50% a nemek aránya a megcsalást tekintve.
2015. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet szeretni több embert is egyszerre, velem is megesett már, de szerelmesnek lenni csak egybe lehet. És az említett férfi nem szerelmes.
2015. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem. Bar van a poliamoria nevu pszichologiai fogalom. De kizartnak tartom, hogy szerelmet ne egy ember irant erezzen valaki.

A ferfi akit irsz valoszinuleg megunta a kapcsolatat, nem kap eleg elismerest, csodalatot es most ahogy fogalmaz is ujra jatekosan csajozhat egy masik novel.

Viszont azzal, hogy az alap baratnot nem tiszteli es nem is szereti annyira, hogy ne csalja meg a hata mogott (mert gondolom nem tud rola), míg a másikat aki a szerető nem vallalja fol, azaz szinten nem szereti annyira, hogy erte a megszokott eletebol a jo reszeket (otthoni vacsi, gyerekekkel egyuttlet stb.) feladja vagy legalabb mas formaban folytassa. Azaz kizarolag onmagat szereti es elvezi a baratnozest. Ilyenkor a szeretem a baratnom, de mar nem ugy, meg szeretlek, veled ujra tini vagyok szoveg csak azert hangzik el, hogy a sajat lelkiismeretet nyugtassa es ne kelljen a gyenge jellemevel es a valos prpblemaival szembeneznie.

Van pszichologus aki szerint azok a ferfiak csalnak, akik nem nottek fol es "tinik", mert a feleseg, gyerkeke anyja vagy nevezzuk akarkinek az anyuci, aki mellol lehet menni csajozni, ami pedig a szereto.


Volt ilyenben reszem. A vegen kiderult a ferfi senkit nem szeret csak onmagat es a kenyelmet. (A baratnot nem hagyta el a masikert, de ujfent megcsalja...es elotte is megcsalta.)

2015. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt ex barátnőm aki a szeretőjébe is szerelmes volt és meg is mondta. Nekem amikor szeretőm volt, sosem voltam szerelmes csak a páromba, a szerető csak testi kielégülést adott... 38/F
2015. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem a hétköznapi értelemben vett "szerelem" (=birtoklási vágyból fakadó ragaszkodás) definícióját vesszük, akkor igen, lásd pl. tantrikus kapcsolatok.
2015. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet, igen.

És ha a nők is szeretik ezt benne, akkor tényleg szereti őket a kérdésben szereplő férfi.

Ellentétben azzal, aki átveri a nőit.

2015. dec. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!