Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülne a férjedről a gyerek megszületése után, hogy nem tudja kezelni az indulatait és dührohamokat kap?

Figyelt kérdés
Tudom igy elsőre durván hangik.De a gyerek születése elött nem volt rá példa.Szóval nem minden nap van ez,lehet hogy csak évente 2szer 3 szor,de olyankor szó szerint megőrül.Mindent szétcsap ami a közelben van és nem ordit hanem tombol.Szó szerint félelmetes.Bocsánatot soha nem kér orvoshoz nem akar menni.Aki segitene hogy mit tegyek az irhat privátban.Köszönöm előre is.
2015. okt. 24. 20:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
Barátait kérdezném, hogy ők látták-e már ilyennek, vagy tudják-e, hogy feldühíthette-e valami.
2015. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
Két erős havert megkérni, hogy ugyan kérdezzék meg tőle, miért nem bír az erejével.
2015. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
A gyereket az első ilyen után a lehető legmesszebbre vinném tőle!
2015. okt. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:

Vagy tudod kezelni a helyzetet vagy nem és elhagyod.

A két erős embert megkérni persze nagyon jó módszer... arra, hogy megharagítsd. És a két erős ember sem lesz veled mindig.

Beszéljétek meg és ha nem lehet kezelni/félted a gyereked akkor hagyd ott.



De érdekes amúgy, hogy miben merül ki a tombolás? Mit csinál olyankor a dolgok szétcsapásán kívül?

2015. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
mai példa:elmentünk vásárolni ő elöbb kiment a gyerekkel a boltból és beültek a gyerekkel a kocsiba.A gyerekülés hátul van,beültette a gyereket és nem kötötte be.Amugy rettenetesen félti a fiát,de valahogy nem tudja felfogni,hogy mindig be kell kötni,még akkor is ha áll a kocsi.A lényeg hogy én futottam ki a boltból beültem előre és elindultunk.A gyerek kimászott az ülésből én vettem észre teljes véletlenül.Még kicsit meg is ütötte megát(nem sirt nem lett semmi komoly sérülése)erre én kiakadtam de nem kiabáltam,megálltunk,hátra ültem,és mondtam neki,hogy igérd meg,ha te leszel majd egyedül otthon vele(én vissza fogok menni dolgozni)akkor MINDIG be fogod kötni.Igérd meg.Hogyan dolgozzak nyugodtan a munkahelyemen igy ha azon gondolkodok be van e kötve a gyerek?Na erre bekattant(ugye hogy én állandóan pofázok és oktatok)elkezdett tombolni szétverte a dvd lejátszót hátul egy ütéssel közben ugy orditott mint egy elmebeteg(ezt nem lehet leirni)nem csak kiabált(eltorzult!!)és utána még hátra is próbált ütni(nem vert meg soha).A gyerek 20 hós üvöltött nagyon megijedt.
2015. okt. 24. 21:00
 6/68 A kérdező kommentje:
A probléma az,hogy van egy közös ház és közös hitel és én gyesen vagyok.de egy házat egyedül nem tudok fenntartani akkor se ha dolgozok.Szülökhöz nem tudok menni.
2015. okt. 24. 21:03
 7/68 A kérdező kommentje:
biztos most azt gondoljátok hogy uristen hogy volt képes egy ilyen agressziv állatnak gyereket szülni.Ez az ember olyan más amugy,hogy pl.ha valaki az apukája haláláról beszél képes sirva fakadni mert a saját apukájára gondol,...szóval nagyon furcsa személyiség...
2015. okt. 24. 21:19
 8/68 anonim ***** válasza:

Emlékszik a történtekre egyébként?

A gyereke miatt sem szégyelli magát?

Mit szól ahhoz, hogy ha szembesíted vele, hogy meg akart téged ütni?


Mondd el neki konkrétan, hogy félsz tőle, és ha nem hajlandó szakemberhez menni, akkor elválsz.

2015. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
PErsze hogy emlékszik.Most még ő van megsértődve és már össze is pakolt hogy el fog költözni.Gondolom az a bűnöm hogy kioktattam.De mit szóltok a helyzethez?Mármint amin kiakadt?
2015. okt. 24. 21:26
 10/68 anonim ***** válasza:
elfojtott düh, de igen komoly feszültséget okoz nála... szakember!! mindenképp mielőtt nagyobb baj nem lesz!
2015. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!