Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szerint nem jó, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerint nem jó, hogy a "csicskása" vagyok és vissza kéne vennem. Na de mégis hogy?

Figyelt kérdés

azt mondta,neki rossz,hogy én körülugrálom őt...

pl takarítás (felőle szeméttelepen is élhetnénk)

főzés (nem tud főzni)

szex is bármikor ok,ha akarja (fájjon mindig a fejem,vagy mi??)


én ezeket szívből teszem és nem azért,mert "kell"(na meg tudom,hogy ő nem csinálna semmit)akkor mégis hogyan kéne viselkednem?


szerinte nem vagyunk "egyenlő" partnerek és ez neki rossz

26


2015. nov. 2. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Irtó gáz, ha egy férfi nem tud főzni. Életképtelenség level 100. Na meg igénytelen is, hogy a kosz megenné...

Ez egy tré ember, mit keresel még mellette?

2015. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem benned van a hiba,úgy néz ki,nem szeret annyira az ember, mint kellene.

Agyára ment a jólét...

Te szereted, szívből teszed,amit teszel,ezzel nincs gond.

Az életeteket érintő fontos kérdésekben mennyire van szavad,mennyire kéri ki a véleményed?

2015. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Már miért lenne gáz, ha egy férfi nem tud főzni? Hahaha :D
2015. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek Magyarországon....Pár megcsalás, imádni fog:/
2015. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fish1 ***** válasza:
50%
Ha mindenben körülugrálod, akkor ez a papucsság női változata. Valószínűleg nem pótanyát akar (jól is teszi), hanem barátnőt.
2015. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

de mit kéne csinálnom,hagyni a házimunkát a fenébe?akár segíthetne is...de lusta mint a föld


most egész este lakásokat néztem,hogy különköltözök,és akkor egyenlőek lehetünk...erre meg azt mondta,hogy nem akarja,hogy elmenjek.



Nem Mo.

2015. nov. 2. 22:07
 7/9 Fish1 ***** válasza:
Arany középút. Beszélgess vele erről. Ne tegyél mindent a segge alá, csináljon ő is valamit. Ne főzz 1 hétig, vagy egy ideig ne takaríts, szexre néha mondj nemet is. Miket csinálsz még meg neki? Pl. mosás? Mosson ő magára párszor, vagy valami hasonló. Ne ugorj neki egyből, mondj nemet is. Tényleg nagyon unalmas, ha valaki mindenre igent mond és mindent megcsinál. Nekem nagyon régen rövid ideig volt egy papucs pasim, de nem volt jó érzés. Nem volt saját véleménye, sosem mondott nemet, mindenért ugrott. Olyan volt, mint egy báb. Egy bábot meg nehéz tisztelni, és itt kezdődnek a gondok.
2015. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akár megpróbálhatnád bevonni? Mi együtt szoktunk főzni a barátommal rendszeresen. Ha nem is csinál sok mindent de legalább próbál segíteni... Vajazza a tepsit mittudomén. :D Együtt nem élünk de a házimunkába is befognám az tuti.
2015. nov. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na nekem nem mondja a párom, hogy ne csináljam! Neki így tök jó, amíg be nem fogom őt is.

Ha már az is zavarja... Baj van. Megkerdeznem: zavarok?

2015. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!