Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozhatnám rendbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozhatnám rendbe a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a barátnőmmel. 26 évesek vagyunk. Elég sok zökkenés volt a kapcsolatunkban. Kezdve ott, hogy én Budapesten jártam egyetemre idén májusig, azóta dolgozom. A barátnőm viszont már 4 éve dolgozik, de otthonról (vidékről) napi 3 órát járt be, hogy spórolhasson. Így kb heti 3x tudtunk találkozni, leginkább hétvégén. Amikor 2 éve külföldön tanultam 9 hónapot, akkor eléggé elhidegültünk egymástól. Ő már a közös életünkről, a családról kezdett el álmodozni, és rosszul esett neki, hogy itthon hagytam. Persze havonta azért találkoztunk. Egyre jobban kibukott az is, hogy amíg én egyre kevésbé hiszek Istenben, ő egyre vallásosabb lett. Zarándoklatokra járt, meg egyre több túlvilági dologban hitt, szóval ez nehéz időszak volt. Volt egy kis szünet is hazaérésem után. 2 hónap. De nem történt semmi megcsalás vagy ilyesmi. Hiányoztunk egymásnak, újra folytattuk, de picit ilyen se veled, se nélküled kapcsolat volt a távolság miatt továbbra is. Augusztusban összeköltöztünk, de azáta valahogy boldogtalannak érzem magam. Vannak jó pillanataink is, de kb 3 naponta valami kis dolgon összekapunk, és megy a megsértődés. Ő úgy gondolja, munka után egész nap egymással kell foglalkoznunk. Én viszont szeretnék magammal is törődni, konditerembe járni, nyelvet tanulni, picit kockulni. Szóval a maradék 6 órából 2 órát magammal törődnék. De néha alig várom, hogy hétvégén hazamenjen, és egyedül lehessek. Végre azt csinálhassam, amihez kedvem van, ne kelljen alkalmazkodnom. 2 hónapja már a szexet se a csókolózást sem kívánom. Valahogy nem hoz lázba. Néha eléggé elhanyagolja magát. Esténként nem mos fogat, szőrösen hagyja a lábát, meg elég nagy dzsumbuj van ott lenn is. Emellett viszont szép, nagyon kedves lány, nagyon jó lelkű, jó indulatú. Biztosan jó feleség lenne belőle, de nagyon elbizonytalanodtam. Ott van még az is, hogy én szeretnék kimenn külföldre szerencsét próbálni, vonz az ismeretlen. Ő pedig nagyon szeret itthon, nemrég megtalálta álmai állását, nagyon kötődik a szüleihez is. Nem tudom, hogyan lehetne rendbehozni a dolgokat. Kérlek adjatok tanácsot, mit lehetne tennem!

2015. nov. 6. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Neha van olyan, hogy az emberek egesz egyszeruen nem illenek egymashoz, akarmennyire is szeretik egymast.


Ha ennyire mashogy latjatok a dolgokat, valamifele kompromisszumra mindenfelekepp torekednetek kell. Neki is be kell latnia, hogy hagynia kellene egy kis szabad teret, cserebe minosegi programokat csinaljatok.


Ultesd le, es beszeljetek meg. Oszinte, nyilt kommunikacio nelkul biztosan nem fog semmi sem valtozni.


(Bar oszinten szolva azon is erdemes elgondolkodni, szeretnel-e igy leelni egy eletet.. Ha ennyire mashogy latjatok a jovot es a vilagot, akkor nem biztos, hogy erdemes eroltetni.)

2015. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez a kapcsolat teljesen halott, nem illetek egymáshoz, nincs köztetek kémia, és még a vágyaitok sem közösek, hiszen külföld és otthon egyszerre összehangolhatatlan. Arról nem is beszélve, hogy még csak az érdeklődésetek sem hasonló. Ezt csak a megszokás tartja össze, sajnálom.
2015. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek annyi, keress mást. Nem illetek össze, már nem kívánod, ráadásul higiéniás problémák is vannak (a nem most este fogat igen durva). Elhiszem, hogy nem hoz lázba, sajnos ha valakit beszippant egy gyülekezet, meg tud változni. Nem hozzád való.
2015. nov. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem köt titeket semmi össze, csak a négy év, ami szerinted is "zökkenős" volt.

Hogy éreznéd magad a templomi esküvőn, a gyereketek keresztelőjén, kielégítetlen szakmai, világjáró ambícióiddal?

Nem hiba ez, amit helyre lehet hozni, két teljesen különböző emberek vagytok, ezt kell tudomásul venni.

2015. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!