Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha magamtól már sosem nedvesed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha magamtól már sosem nedvesedek be, akkor velem van a gond?

Figyelt kérdés
Régen ha tetszett egy srác és rám mosolygott szinte a bokámig nedves lettem, és kb előjáték nélkül is ment minden. Két éve van barátom és most már szinte alig nedvesedek, még akkor se túlzottan, ha nagyon be vagyok indulva. Rengeteg síkosítót használunk, de belegondoltam, hogy ez biztos nem gond? Egy átlagos 25 éves lánynak mennyire kéne magától nedvesnek lennie? Vagy akár előjátéktól?
2015. nov. 6. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A sok sikosito hasznalata is gond lehet. Nekem is volt ilyen idoszakom. Szerettem a parom, de nem tudtam benedvesedni. Aztan szakitottunk es a mostani parommal soha nem kell sikosito. A paroddal valtoztass a szexualis eleteteken.
2015. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem nedvesedsz könnyedén a világból érkező ingerekre a hétköznapokban, még nem probléma. Az viszont, hogy a szexualitásban sok síkosító kell, komoly hüvelyszárazsági gondokra utal. Főleg, ha ez régen nem így volt. Nőgyógyászt kérdezted már erről? Szedsz esetleg fogamzásgátlót?
2015. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zoloticska ***** válasza:
0%
Új pasi kell aki már a nézésével lázba hoz. Ugye nem így akarod leélni az életed?
2015. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kezdtél el esetleg időközben hormonális fogamzásgátlót szedni?
2015. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megszokás... dobjátok fel valamivel a dolgot, és a hétköznapokban is legyetek intimebbek :)


Nekem is ugyanez volt, aztán már szakítás lett a vége.

2015. nov. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!