Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan vagyok kiakadva? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva? (lent)

Figyelt kérdés
Barátom elkezdett piszkálni, hogy ő szexelni szeretne... Mondom jó, de elmegyek fürdeni. Engedem a vizet, ő nyúlkál, de mivel tegnap délután fürödtem utoljára nem szeretném ha megfogná... Visszaértem, erre közli hogy elment a kedve és hogy ő inkább alszik. Annyira megalázó ez az egész szituáció hogy legszívesebben tökön rúgnám most ahogy alszik mellettem. Komolyan ennyit nem lehet felfogni, hogy kellemetlen lenne úgy hogy nem fürdötem 1 napja??? Még mielőtt valaki belém kötne, amúgy is most akartam megfürdeni... A többi dologról, hogy pl. borostás a lábam ha 1 napig nem borotválom még nem is beszéltem, nem hiszem el hogy ezt nem képes megérteni hogy szeretnék igényes lenni összebújáskor...
2015. nov. 6. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Beszélgettem egy férfivel, aki azért kezdett qrvázni a felesége mellett, akivel egyébként jó lett volna a szex, mert az asszonynak sose tudott nekiesni ott, és akkor, amikor épp kedve tartotta. Mindig volt valami, ami miatt most ne, mert előbb meg kell fürödni, itt ne, mert ez piszkos hely... Végül megunta, és máshová jár.

Én nőként rettenetesen rosszul érezném magam, ha a barátom, amikor átölelem és megcsókolom, akkor azt mondaná, hogy most ne, majd fél óra múlva, előbb megfürdök, fogat mosok, megborotválkozom.

2015. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Arról is megvan a véleményem aki emiatt félremegy. Gratulálok neki! Én jártam már úgy, még régebben, hogy mielőtt orál lett volna kiment és megmosta ott lent, mi van akkor? Ha neki úgy kényelmesebb akkor szívesen megvárom.
2015. nov. 6. 14:12
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az orál helyzet, az más tészta. Azt megmossa kis szappanos vízzel, nagyjából 90 másodpercet vesz el az egészből. Ellenben, amíg megfürdik valaki, leborotválkozik mindenhol, kicsit tesz-vesz a fürdőben, az már rég megölte a spontán vágyat, hiszen gondolj bele. Te fürdesz, barátod addig nyomkodja a tv-t, talál egy műsort, érdekli, és bumm... már el is terelődött a figyelme. Miért nem zuhanyoztatok le együtt? A másik pedig 3 éves kapcsolatban azért ne legyél már ennyire "nebáncsvirág" két mili szőr miatt, mert ezek ölik meg a spontán szexet majd a kapcsolatot.
2015. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ő orált is akart, hát még szép hogy az 1 napost nem akarom hogy nyalogassa. :D Nem férünk bele ketten a kádba, elég apró, ezért a közös zuhanyzás/fürdés kilőve. A szőrt csak mellékesként említettem meg, csak amiatt nem vonultam volna félre természetesen. De azóta már felkelt, elment fürödni és fogatmosni(! tehát ő is ugyanolyan mint én :D ) aztán bepótoltuk. Köszi a válaszokat, már lehiggadtam. :)
2015. nov. 6. 17:46
 15/15 anonim ***** válasza:

Orális szexnél nálunk is alap a gyors megmosdás, de ha minden alkalommal amikor egymásnak esünk, még jaj fürödni, jaj borotválkozni stb...nagyon nagyon megölné a spontán szexet, ami szerintem eszméletlen jó és izgató dolog.


Ha elfogadsz egy jó tanácsot, szerintem ne csinálj ebből rendszert.


Aki emiatt félremegy arról is megvan a véleményem, de azért az sem várható el senkitől, hogy mindig egy menetrendet kövessen, és ezt ne unja meg idővel.


Ha pl strandon, vagy egy parkban esne neked, visszautasítanád mert fél, 1 napja nem fürödtél? Mi ilyesmit sem hagyunk ki. Nagyon izgalmas dolog. Olyankor pedig nincs lehetőség megfürödni. De nem is érdekli egyikünket sem.


Ha pl több év házasság után is ezt fogod csinálni, kinyírod a párod kezdeményező kedvét.

2015. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!