Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normalis ha a parom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis ha a parom nem tud egyszer egy heten legalabb nyugodtan lefekudni mellem es aludni?

Figyelt kérdés
Masfel eve vagyunk egyutt es en ugy erzem teljesen mas lett mint mikor megismertem. Nem tudom, hogy bebeszelem-e ezt magamnak. Vagy, hogy egyaltalan problema-e ez.

2015. nov. 9. 20:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem volt hazas. A szules utan a csaj megvaltozott. Gondolom szules utani depresszio meg felelmek. Nem engedte a gyereket az apjaval a szuleihez menni. Ha otthon volt a parom akkor is nagymamahoz kellett vinni a gyereket stb... Aztan a csaj mondta h szakitsanak lett valami palija utana a paromat akarta vissza. Egyszer meg kibekultek de nem valtozott a dolog szetmentek. Paromnak lett egy uj jeloltje az ex meg haboruba kezdett a birosagon. Azt akarta h ne lathassa a gyereket a parom.
2015. dec. 2. 15:44
 12/15 A kérdező kommentje:

Van meg egy dolog ami zavar. Az normalis h allandoan hivogatjak egymast a haverjaval. Ha parom nem veszi fel otszor xsorog ra a haverja. Whatsup uzenet mobilbox uzenet. A haverjanak nincs baratnoje de hat gyereke az exetol. Es parom ugy aradozott legutobb h milyen kulonleges kapcsolat az ovek. Ertem en h kell barat az embrrnek de szerintem ez tulzas. orakon at tudnak beszelgetni stb... Mult honapban haromszor vtak discoban. Es felmerult vennem h akkor nem novel kell elni hanem a barattal. Mondjak h menjek en is de engem nem hajt mar a baromkodas a discoban. Minek mit erek vele. Semmit.

Mult heten megint voltak. Ki is akadtam elnentem valamerre minta parom menhek oda. Megerkeztem reggel hatig ott vtam de faradt vtam haza vezettem.. Ok maradtak mert itrak dojat es tisztulniuk kellett. reggel kilencre ertek haza.en aludram es megkertem ha jonnek halkan legyenek. Parom irta meg elotte h varja mar h mellem bujjon majd. Erre delben arra kelek h hallom oket. Kerdezrem h modt ertek haza? Nem mar kilenckor csak meg beszelgettek a nappaliban es bealudt parom ott. Akkor elszakadt megint a cerna.

Ilyenkor ugy erzem semmi nem eleg neki es teljesen felesleges vagyok itt.


En tulzom el a dolgokat vajon vagy jogosan vagyok ki. Nem tudom.

2015. dec. 2. 15:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezeken jogosan akadsz ki. Együtt élsz valakivel, párod van, de társad nincs. Már csak az a kérdés, hogy meddig akarod még gyötörni magad? Nyilvánvaló, hogy nem illetek össze, ennek így nem nagy jövőt jósolok.
2015. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

U hat azt hittem en tulzom el a dolgot.


Most azt mondta szunetel, kivancsi leszek.

2015. dec. 3. 09:46
 15/15 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam azon h egy ket harom alkalmas kapcsolatterapias beszelgetesre elmennenk. O is benne lenne egyebkent. Sot o hozta szova elsokent.


Kivancsi lennek mit mond egy szakember.


Mert azt tudom h van jo oldala is a paromnak es tulajdonsagai amiket szeretek.


Lehet h hagynom kellene kicsit xsinalja amit akar. Bar tuti nagyon szarul lennek.


Az a baj h a minkan kivul nem csinalok semmi hobbit. El akarok kezdeni edzeni megint. Az lekotne legalabb es nem jarna annyit a fejem.


Viszont baratnom nincs.


Igaz en elvagyok anelkul is. Az is a baj sztem h en elvagyok a semmittevesel. Bem bagyom mindig csinalni vmit. Mindig telefonalni stb...


Nem tudom van e megfogalmazhato hatar au o baratsagukban. Ugy ertem mikor mondhatom azt tenyleg h ez mar sok. Es tenyleg legyenek boldogok egyutt lakjon a baratjaval.

2015. dec. 3. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!