Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exével találkozik a pasim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exével találkozik a pasim. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A páromat egyik este meghívtam magammal, egy barátnőm szülinapjára, erre fel ő bejelentette, hogy akkor este foglalt épp, mert egy volt barátnőjéhez megy "beszélgetni". Nekem ez nagyon rosszul esett, kicsit duzzogtam. Elmondtam, hogy nekem ez rosszul esne, de ő mégis elmegy.. Szerintetek most mit kellene tegyek? Nagyon rosszul esik.. :(

20/L



2015. nov. 12. 11:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%
Ha nyomatékosan megmondod neki, hogy nem akarod, de megteszi, dobd ki, mert lehet, hogy ott nem "beszélgetés" fog zajlani. Nem normális amúgy.
2015. nov. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.. Nem tudom kidobni csak úgy, de azért mégis valamit szeretnék mondani neki vagy tenni, amivel észreveszi, hogy nem vagyok egy RONGY akivel csak úgy tesz ahogy akar.
2015. nov. 12. 11:59
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félsz, hogy ettől egy RONGY leszel, akkor nyugi, nem ettől válik valaki ronggyá.
2015. nov. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ez nem normális. Én megkérném, hogy ne találkozzon egyik volt barátnőjével se és ha ennyit sem képes áldozni értem akkor szakítanék gondolkodás nélkül. Számomra ez elfogadhatatlan lenne.


Sok sikert!

2015. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

Több ponton is gáz a dolog

- az ember nem szokott "beszélgetni" járni az exeihez, kettesben

- főleg nem akkor, amikor a jelenlegi párjával lehetne

- főleg nem akkor, amikor a jelenlegi párja nem csak úgy hívja együtt lenni, hanem egy konkrét programra

2015. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem úgy hiáyzott neki ez a barűtnőd-szülinap, mint egy sérv, ráadául random meghívtad biztos örvendett ennek is... Szerintem a pokolba is előbb menne, mint valami számára idegeítő haverod bulijába.
2015. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ az az ex hogy lett ex. Ha simán csak kihűlt a kapcsolat és barátok maradtak, akkor nem érezném jogosnak a hisztit. Főleg ha nem friss felelevenítésről van szó, hanem már mielőtt engem megismert is rendszeresen találkozgattak. Nekem pl van olyan ismerősöm, aki az exével évekig együtt volt, együtt is laktak, közös kutyát is "vállaltak", majd rájöttek, hogy nem működik, szakítottak, de barátok maradtak, mert gyerekkori barátságból lettek szerelmesek. Mai napig együtt mennek nyaralni (plusz a párjuk, szóval négyesben), közösen gondoskodnak a kutyáról, pedig a csaj már új pasival él együtt, a srácnak is van új barátnője. Lehet ezt értelmes felnőttek módjára is ha baráti elválásból fakadt a szakítás.


Egyébként miről beszélgetnek? Esetleg ezt kérdezd meg ha már ennyire zavar. Egyáltalán bízol a pasidban? Nekem 1 exem maradt meg így, hogy azóta is néha beszélgetünk. Összeülünk sörözni, ilyesmi. De vele tényleg az volt, hogy egyszerűen kihűltek az érzelmek, viszont a kapcsolat előtt is jó barátok voltunk és szakítás után is. Ezért nem dobnék a kukába egy nagyszerű barátot, mert évekkel ezelőtt mindketten megborultunk érzelmileg és szerelmesnek éreztük magunkat, aztán kiderült, hogy nem nyert.


26N

2015. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ez az ex olyan ex, hogy a múlt szombati buliba folyton a páromat ölelgette és a nyakában volt... Úgyhogy gondolom tudjátok milyenről lehet szó
2015. nov. 12. 12:16
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
Nem normalis dolog. En megmondanam, h ne talalkozzon exszel., kulonben szakitok.
2015. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#9


Elképzelem ahogy visszaszól :D "szakíts ha bírsz!" - és még győzni is fog...

2015. nov. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!