Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exével találkozik a pasim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exével találkozik a pasim. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A páromat egyik este meghívtam magammal, egy barátnőm szülinapjára, erre fel ő bejelentette, hogy akkor este foglalt épp, mert egy volt barátnőjéhez megy "beszélgetni". Nekem ez nagyon rosszul esett, kicsit duzzogtam. Elmondtam, hogy nekem ez rosszul esne, de ő mégis elmegy.. Szerintetek most mit kellene tegyek? Nagyon rosszul esik.. :(

20/L



2015. nov. 12. 11:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
52%

#1-#4-#9: éretlen kis hülyék vagytok. Rávágni, hogy "azonnal szakítanék", a legostobább dolog. Nulla információ alapján ítéltek.


Nem feltétlenül baj, hogy találkozik az exével. Nem tudjuk, hogy hogy szakítottak, vagy hogy milyen a viszonyuk. Az én barátnőm is találkozik néha az exével, és egyáltalán nem zavar, nincs okom féltékenykedni.


Itt az egyedüli baj a szegényes kommunikáció. Duzzogás meg makacskodás helyett valahogy jó megoldást kellett volna találnotok. A barátodnak meg kellett volna nyugtatnia és erősítenie, hogy nem kell féltékenykedned, plusz figyelembe kéne vennie, hogy mennyire fontos neked a barátnős buli. Neked pedig figyelembe kellene venned, hogy mennyire fontos neki az ex.

2015. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#21

egyetértek veled..

Én sem szakítok vele ezért, mert szeretem, de jól esett volna, ha figyelembe veszi azt amit mondok neki és hogy nekem ez nem jó így

2015. nov. 12. 13:02
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem uljetek le higgadtan, es beszeljetek at a dolgokat. Ha ennyire nem veszi figyelembe az erzeseidet utana sem, akkor itt nyomatekosabban kell tenned azert, hogy hatha jobban figyeljen. Ha utana se mukpdik, akkor itt ugy erzem vege.
2015. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
38%
Mindegy milyen ex, az exe! Addig lennék a párja, míg megfogalmazódik benne a gondolat, hogy ő az exéhez megy dumálni, pláne hogy ráadásul helyettem, az én programom helyett... Lenne egy újabb exe.
2015. nov. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. egy exemmel sem tartom a kapcsolatot, ex = múlt minden téren. De ez az ölelgetés dolog... miért nem szedted le a nyakáról ?:) biztosan élvezi, hogy féltékeny vagy most... -.-
2015. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Még együtt vagytok? Mi lett az excsajjal azóta?
2020. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk 😂 azóta eltűnt az excsaj a képből
2021. ápr. 30. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!