Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exével találkozik a pasim....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exével találkozik a pasim. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A páromat egyik este meghívtam magammal, egy barátnőm szülinapjára, erre fel ő bejelentette, hogy akkor este foglalt épp, mert egy volt barátnőjéhez megy "beszélgetni". Nekem ez nagyon rosszul esett, kicsit duzzogtam. Elmondtam, hogy nekem ez rosszul esne, de ő mégis elmegy.. Szerintetek most mit kellene tegyek? Nagyon rosszul esik.. :(

20/L



2015. nov. 12. 11:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem sem jó ez így. Legalább előre szólhatott volna, és ezzel együtt meg is kérdezhetett volna téged, hogy nem zavar-e. Ha így tesz, akkor rendben van a dolog, bár akkor is furcsa (miről akar "beszélgetni" az exével?).


Reméljük nem baszélgetés lesz a dologból, de inkább előzd meg a megcsalást, és mondd meg neki, vagy ő, vagy te.

2015. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha menni akar, akkor is elmegy, ha láncra vered. A barátnőd bulijába meg valószínűleg nem szívesen menne, csak ezt nem akarja mondani, mert azon megsértődnél, hiszen neked barátnőd.
2015. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
71%

12


Szerintem ezzel az exes dologgal sokkal inkább kikészítette a csajt :D

2015. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nem, a buliba szívesen jött volna, mindenhova együtt megyünk. Én is sok barátja buliján ott voltam, merthogy mi egy pár vagyunk és mindenhova együtt megyünk, az ő szavaival élve
2015. nov. 12. 12:26
 15/27 A kérdező kommentje:
Itt nem a bizalomról van szó. Hanem magáról a tényről, hogy elmegy vele találkozni
2015. nov. 12. 12:28
 16/27 anonim ***** válasza:

#6,7

Igazuk van.

Simán lehet normális. Amúgy sem hiszem, hogy az ember párjának normális az, hogy megmondja kivel találkozhat és kivel nem. Mondhatod neki, hogy rosszul esik és szakíthatsz is vele ezután (bár úgy gondolom ez túlreagálás). Igazán megbeszélhetnétek normálisan is, ha bízol benne akkor kellene, hogy menjen.

2015. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%

És hogy jött most ez a találkozás? Amúgy szoktak találkozni?


Nekem öcsém a munkája miatt másik településre költözött, így a régi haveroktól távolabbra szakadt, köztük vannak csajhaverok is (hogy van-e olyan, akivel volt több is, azt nem tudom, ő tudja), és amikor tesóm jön, akkor összefut velük, mert amúgy ritkán látják egymást, és ilyenkor van lehetőségük személyesen is találkozni. Neki ők is fontosak, annak ellenére, hogy van barátnője, de a barátnőjét gyakrabban látja, és ezeket a barátságokat sem szeretné megszakítani, mert amúgy jó barátok, csak amióta elköltözött, ritkábban látják egymást, és kihasználják azokat az alkalmakat, amikor össze tudnak futni.

2015. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy most szombat este is ott volt a lány.. Ott is beszélgettek. Nem tudom mit tegyek, de nagyon rosszul esik ez most nekem
2015. nov. 12. 12:43
 19/27 anonim ***** válasza:
25%

Féltékeny vagy. Én már akkor kiadtam volna a pasi útját, mikor a buliba a csaj ölelgette. Ha van pasim én sem ölelgetem a pasi barátaimat.


Egyébként én is jóban vagyok az exeimmel, de mivel a jelenlegi páromat az elején az is zavarta, hogy üzleti ügyben összefutottam az egyikkel, így jött velem. Igaz, távolabb maradt a beszélgetéstől, mert így akarta, nem akart találkozni az exszel, de az sem zavart volna, ha velem jön. Lemondani akkor mondtam volna le miatta, ha nem épp egy pendrive átvételéről lett volna szó.

2015. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Igen, féltékeny vagyok. Mondtam neki, hogy neki sem esne jól e fordított helyzetben. Azt mondta, nem. Amúgy ő nagyon féltékeny típus..
2015. nov. 12. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!