Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens vagy mégsem?

Figyelt kérdés

Orvosnak tanulok... Sokan feltételezik,hogy ez a tény azzal jár,hogy bármiről (politikáról,történelemről,gazdaságról,filmekről stb.) képes vagyok elbeszélgetni magas szinten spontán. Sajnos rájöttem,hogy üres vagyok vagy annak tűnök,mert minden időm lefoglalta a tanulás és mellette jellegtelenné váltam. Nem alakult ki hobbim például.

Érezte már más is ezt,hogy többnek gondolták őt a kapcsolat elején? Hiába próbálnám mélyebben beleásni magam valamibe,akkor mindig jön egy érzés,hogy inkább a vizsgákra kellene készülnöm,mint mondjuk elolvasni egy jó könyvet. Szinte mindenkit sokkal tájékozottabbnak látok.


2015. nov. 12. 14:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Aza baj veletek orvosokkal, hogy csak a testet akarjátok gyógyítani, a lelket nem. A pszichiáter, pszichológus sem jó arra, mert az egyetemen beléjük verik a tananyagot, és mindenre van megoldásuk, ráerőltetik a delikvensre azt, amit tanultak. Mert olyan nem lehet, hogy az orvos, pszichiáter ne tudja, mi a baja a páciensnek. Holisztikusan kellene szemlélni az embert, energiacsakrák, aura, minden mást is (lelket) figyelembe véve. Nem csak a belét nézni, ha az fáj neki.
2015. nov. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A #8-as válaszoló vagyok. Még annyi, hogy elképzelhető, hogy ez emberfüggő is. Például én nagyon maximalistának tartom magam, ha készülők valamilyen vizsgára, akkor csak azzal foglalkozom, mert minél jobbra akarom elvégezni. Szóval lehet, hogy ilyenek vagyunk. : ) Azért napi pár percet bárki be tud iktatni más dolgokra is.
2015. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11-es... ezzel a hozzászólásoddal aztán marhára kisegítetted a kérdezőt. Mit gondolsz, orvosnak csak hobbiból tanulnak az emberek elhivatottság nélkül?

Nyilván számos bajnak meg van a lelki eredetű gyökere de a hasonló alternatív gyógykezelések jogát is csak olyan kezébe szabadna adni akik már végeztek az orvosi tanulmányaikkal és esetleg érdekli őket némi kiegészítő eljárás. Az orvostudomány is tanulhat valamit az alternatív gyógyászattól de sajnos már elég sok sarlatán van a világban. (3-mas voltam)

2015. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!