Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jövőbeli kilátásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jövőbeli kilátásai vannak a kapcsolatunknak? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, a barátnőm 19. Barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt. Voltak kis zűrök a kapcsolatunkban ez alatt a 3 év alatt. Eddig nem csalt meg, de amikor én külföldön voltam, akkor megcsókolt egy idősebb habit (kb26 lehetett). Ő azt mondta róla, hogy a csávó kezdeményezett, ez két éve volt, ekkor még csak 17 éves volt és a kapcsolatunk se volt annyira szoros. Ezt még meg lehet érteni, ő is kíváncsi volt, mivel előttem nem volt neki komolyabb kapcsolata. Azt is mondta, hogy végig arra gondolt mennyivel jobban csókolok.


De ez csak azután az eset után derült ki, miután megtudtam, hogy beleszeretett egy másik lányba. Ő biszex, állítása szerint. Amikor ez kiderült, komolyabban elgondolkodtam, hogy véget kéne ennek vetni, mivel nekem se jó, mentálisan kikészít a dolog.

Beszéltem az édesanyjával, és kiderült, hogy ők tudtak erről. Csak nem tudták én mikor fogom megtudni, ami nagyjából fél évre az eset után be is következett. Azt se tudom mi történt volna, ha a nő, akinek szerelmet vallót, nem akadt volna ki és küldte volna el a francba. Az édesanyja ezeket nem hinné, hogy igazi szerelmek, mivel kiskorában is mondta a barátnőm, hogy szerelmes az édesanyjába, és édesanyja ezeket fellángolásoknak véli, nem igazi szerelmeknek.


Én ekkor mindent megmondtam neki, amit gondoltam. Nem lenne értelme így folytatni egy kapcsolatot, nem tudok benne bízni, mi a garancia, hogy később akár ne feküdjön le mással. Ő erre sírásban tört ki, és azt mondta h soha ne hagyjam el, mert elképzelni sem tudja nélkülem az életet, meg hogy soha senkire sem fog más pasira ránézni, és csak én kellek.


Őszinte leszek, abban a két és fél évben, miután visszagondoltam rá, visszanéztem a beszélgetéseinket, bunkó voltam sokszor. Nagyon sokszor nem töltöttem vele az időmet amikor tehettem volna, így belegondolva nem is csodálkozok, hogy ilyenek történtek.


Azóta semmi gond nem volt, nagyon jól megvoltunk, figyeltem rá h kedveskedjek neki, hogy törődjek vele, együtt legyek vele. Azóta sokszor mondja, hogy velem akar lenni mindig, és ha valami aranyosat mondok neki, akkor újra és újra belém szeret.


De ha valaki eljátssza a bizalmad, akkor nehéz visszaszereznie.


Kb két hónapja lekezdett barátkozni vele egy másik srác. Eleinte nem volt vele problémám, de már akkor éreztem, hogy lesznek itt gondok. A barátnőm sajnos gátlástalan, ez a legjobb szó rá. Alig ismer valakit, de elmesél szinte bármilyen intim dolgot.

Próbálkozok figyelni arra amikor nem mond igazat, még van hova fejlődnöm, de észreveszem ha van valami baj.

Tegnap este beszéltem vele, mivel láttam, hogy nincs minden rendben, és nagy nehezen kiszedtem belőle a dolgokat. Azt, hogy a csávóval tényleg egyre jobb a kapcsolata de ő csak barátként tekint rá, és engem szeret, nem is akarna nélkülem lenni. Ezután beléptem az üzeneteibe és beleolvastam a beszélgetésébe ezzel a sráccal, és meglepődtem. A srác visszafogott volt, viszont a barátnőm a srácnak pár napja el is mesélte, hogy néha nem érzi jól magát, mivel nem csinálhatja azt amit szeretne, mert néhanapján ha találkozik olyannal aki neki megtetszik, akkor az rossz, mert ha nem lenne barátja, akkor csinálhatná amit akar. De emellett azt is írta, hogy velem szeretne maradni később is, közös jövőt tervez. Azon lepődtem meg, hogy nem a srác kérdezte, hanem magától írta az egészet. Amit kérek tőle megcsinálja, ha azt kérem maradjon velem, habozás nélkül marad és nem megy sehová. Én is ugyan ezt megteszem érte, besegítek neki mindenben amiben tudok.


Ő az egész megcsalást máshogyan képzeli. Ő másképpen gondolja a szexet mással.( Amikor összejöttünk haboztam az elején, nem akartam egyből kapcsolatba kezdeni. Ő olyanokat mondott, hogy az sem baj ha megcsalom, csak ne tudjon róla és menjek hozzá vissza. Azóta se csaltam meg, még egy csók se.



Volt egy másik lány, aki belém szeretett, és ő rá féltékeny is volt a barátnőm, sőt, még most is féltékeny rá. Ez a csaj is írogatott érdekeseket, például: hogy egy buli után mennyire kidőlt, és egy csaj öltöztette át a fürdőben, írta hogy miket csinált, miket ivott. A barátnőm erre kiakadt, hogy miért írogat olyanokat, hogy öltöztették, meg mennyire volt berúgva. Ez a lány egyszer találkozni akarta velem, mármint csak mi ketten, de én elutasítottam a találkát, és megmutattam a barátnőmnek az egészet. Ő viszont ilyeneket ír másik fiúknak.


Mindent, amit leírtam, a valóságnak megfelelően írtam, hogy pontos elképzelést kapjon az olvasó a dolgokról.

Elnézést, ha nem jól megformált az írás.



2015. nov. 13. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, hogy ülj le a barátnőddel, és mond el neki mindazt, amit ide leírtál. Ha ő is ennyire komolyan gondolja, el tudtok erről beszélgetni éretten, és megérti, elfogadja az érzéseidet. Lehet, hogy lesz mosolyszünet, lehet, hogy szakítás, de "néma gyereknek anyja sem érti a szavát". Ha ez most zavar, később is fog. Ne tartsd magadban, ne szenvedj.

Én ezt tenném, bár lehet, hogy nem a "legokosabb", de a legtisztább megoldás. Egy kapcsolatban legfontosabb az őszinteség.

ui.: Ha élőben nehezebb így összefoglalnod az érzéseid, akár fel is olvashatod neki.

2015. nov. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Clark Kent.. ***** válasza:
45%
Jó sokat írtál.
2015. nov. 13. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"mivel kiskorában is mondta a barátnőm, hogy szerelmes az édesanyjába, és édesanyja ezeket fellángolásoknak véli, nem igazi szerelmeknek. " - kissé vannak bajok agyilag a csajnál.
2015. nov. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!