Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok, ha a párotok ilyen téren 'kiverné a raplit'?

Figyelt kérdés

Tehát van egy ellenkező nemű barátotok. A párotok kinyilvánítja, hogy nem akarja, hogy beszéljetek vele, az utcán se köszönjetek neki stb.


Belementek a kedvéért, hogy békesség legyen?


Vagy pl. azt csináljátok, hogy jóban maradtok vele, csak ha ott a párotok, levegőnek nézitek, hogy ne legyen gond?


A kapcsolat fontosabb, de hol a határ? Nálatok hol?


2015. nov. 13. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Az reagálnám, hogy el kell fogadnia, hogy vannak barátaim.
2015. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem szakítanám meg a kapcsolatot egyik barátommal sem. Ez egy percig se lenne kérdés. Vannak barátaim, fiúk-lányok vegyesen, és az, hogy kivel állok szóba és kivel nem, kizárólag az én döntésem.


Mondjuk én alapjáraton nem jönnék össze féltékeny emberrel, nálam ez kizáró ok, nem tűröm el.

2015. nov. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Vennék a páromnak egy plüssnyulat,és megmondanám neki,azért kapta,hogy legyen kin uralkodnia.

Ez nem normális, hogy emberektől tilt el,ez a bántalmazó kapcsolatok jellemzője,és hatalommániára,uralkodási vágyra utal,ami nem normális.

Lehet olyan helyzet, a párod MEGKÉR, nem utasít ,vagy parancsol, hanyagold kicsit az embert,de szerintem ehhez is nyomós okra van szükség.

2015. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek ellenkező nem barátaim. Haverok igen, de nem szoros a kapcsolat. Különben sem sűrűn cserélgetem a párom, többévi együttélés alatt és jó kapcsolatban szerintem meg tudnánk beszélni. Ultimátumot én senkinek nem adnék csak úgy, maximum ha már többszöri megbeszélésre se történik semmi. Nem hiszem, hogy itt ne lenne előzmény...
2015. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért is lettem lepontozva?

Érdekelne,komolyan!

Persze,tiltsuk el a másikat emberektől, még köszönni se lehet.

Fejbiccentés, ha szembe jön, az beleférne?

Kicsit gondolkodjunk már srácok!

2015. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én senkit se pontoztam le. Velem csinálta ezt legutóbb az egyik barátom. Ha a családdal, haverokkal van, köszön, odajön beszélgetni, ha a párjával, direkt nem vesz észre. Ismerem, láttam a szégyent az arcán. De sebaj, mindig tanul valami újat az ember...
2015. nov. 13. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem járnék ilyen emberrel aki nem bírja elviselni, ha jóban vagyok 1-2 ellenkező nemű személlyel.
2015. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Adnék neki kirakós játékot, játsszon azzal, ami nyilvánvalóan az érettségi szintjének megfelel. :)
2015. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én kidobnám. Vannak ellenkező nemű barátaim, aikkel soha nem volt és nem is lesz több barátságnál. Nekem ők fontosak, és soha nem szakítanám meg velük a kapcsolatot. Ha egy srác ezt nem tudná megérteni, és ilyen szinten megpróbálna korlátozni, akkor repülne.
2015. nov. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ott a párja előtt tenném helyre a barátomat (aki levegőnek néz), hogy undorító a viselkedése, és csalódtam benne.
2015. nov. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!