Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Van már pár ilyen kérdés, de én úgy értem, hogy nem tudok vele szakítani valami könnyen, mert szeretem, és addig nem hagy békén, míg meg nem bocsátok neki. Egy év két hónapja vagyunk együtt, de mostanában mindig veszekedünk. Mindketten elég hirtelen haragúak vagyunk, sokszor megbántom én is, aztán később megbánom, bűntudatom van, és mivel tudom, hogy én mindig is ilyen leszek, ezért is akarok vele szakítani. Ő is sokszor mond durva dolgokat, utána persze bármit megtesz nekem, de ez így akkor is csak rossz mindkettőnknek. Nekem igazából ő az első igazi szerelmem, és még senki iránt nem voltak ilyen váltakozó érzelmeim. Egyszer úgy érzem, hogy gyűlölöm, de úgy ahogy még soha senkit, egyszer meg nem tudnék nélküle élni. De a lényeg: ő teljesen felelőtlen, gyerekes, elkényeztetett, akivel szerintem soha az életben nem tudnék együtt élni, akkor meg mi értelme? Jó még egy ideig nem költözünk össze meg ilyenek, addig nem lesz ebből probléma, de ha igen akkor végleg megutáljuk egymást szerintem.
2015. nov. 14. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki ezt..
2015. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:
Én nem az első szerelmemmel élek, de a szerelemhez nem tartozik az utálás, bántás, sértegetés.
2015. nov. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
mondjuk mindentől függetlenül a hirtelen haragon érdemes volna változtatni, mert ezzel nem csak őt bántod
2015. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok, még nem szakítottam de mar 1 hónapja ezen gondolkozom mivel fél éve csak elvárásai vannak kapni viszont semmit nem kapok.most ha veszekedunk gyulolom ha egyutt vagyunk es kibekulunk akkor meg boldog vagyok ha szakitani akarok vele akkor meg kedves es megint ugy erzem nem tudok elni nelkule. Szakits vele jobb ugy se lesz es csak stresszelsz meg szenvedsz ne húzd az idődet később rosszabb lesz. Tapasztalatbol mondom en elhuztam es most sokkal rosszabb lesz ee nem tudok mit tenni ha nem vagyok boldog.
2017. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!