Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor így hogy szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor így hogy szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés

Viszonylag régi már a kapcsolatunk, mostanában rengeteget veszekszünk. Olykor a semmin, de van hogy igen komolyan összekapunk.

Mostanában egyre jobban körvonalazódik bennem, hogy talán jobb lenne nélküle, mint vele.

Tegnap szerettem volna vele szakítani, már magamban ki is gondoltam, hogy mit fogok majd mondani.

Amikor hazajött izgatott volt és mondta, hogy mutatni szeretne nekem valamit. Majdnem elájultam amikor megláttam, hogy magára tetováltatta a nevem. És most ne egy kis szolid tetkót képzeljetek el. Utána elkezdte mondani, hogy hosszútávon tervez velem és, hogy milyen fontos vagyok neki.

Ezek után én megszólalni nem tudtam, nem hogy szakítani vele.


Nem tudom, hogy mi legyen?? Ez az egész tegnapi dolog engem még mindig nem győzött meg arról, hogy nekünk hosszútávon van közös jövőnk.


2014. dec. 31. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha már eldöntötted magadban, hogy szakítani fogsz, akkor előbb-utóbb úgy is megteszed.

Amúgy a barátod jó nagy hülye már bocsánat.

2014. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
és mihonnan tudjuk? beszélgess el vele, meg tudjátok-e oldani a gondokat, amik majd jönnek, vagy nem lesz jó sehogy, és dönts
2014. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban vannak hullamvolgyek, beszéld meg vele vagy tartsatok szünetet. Fontos vagy neki, máskülönben miért lenne a neved rajta?
2014. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyértelmű, hogy szakítani kell.
2014. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondd és a Keresztneved a családi neveddel együtt volt ott (meg a személyi számod is ? Arra még nem gondoltál, hogy sok ezer hasonló keresztnevű nő él a közeletekben ?.
2014. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Érdekesen mutatja ki, hogy fontos vagyok neki...Bár ebben is kételkedem, ha valóban szeretne, akkor nem engedne meg magának bizonyos dolgokat, amikről tudja, hogy én élből ellenzem!
2014. dec. 31. 13:10
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem, még a vércsoportom is ott volt...Ekkora egy hülye választ, már bocsi!

Egyértelmű, hogy nekem szól a tetoválás! Elég különleges nevem van, mivel édesapám nem magyar.

2014. dec. 31. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Te meg,ha valóban szeretnéd,nem idegenektől kérnél tanácsokat,és nem írnál ilyen stílusban.


Rohadjál meg!

2014. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ciki :D De hát ha szakítani akarsz, akkor tényleg szakítani fogtok, ha nem most később.
2014. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kérjen idegenektől, sokszor azok tudják a legjobb tanácsokat adni. Próbáltad már, hogy random odamész valakinek elmondod neki, hogy ezzel meg azzal a faszod tele van, néz rád bután te megköszönöd a figyelmet és elmész. Hidd el néha jobb mintha a haverjaidnak vagy anyádéknak panaszkodsz.
2014. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!