Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyenek a szuleim, egyaltalan ez normalis?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok tobb mint 3 honapja ismertem meg egy sracot, akivel már 2 honapja egyutt vagyok. Megtalaltuk a kozos hangot, eddig szuper minden. O már bemutatott engem otthon, most rajtam a sor. Tervezem a bemutatast de felek hogy a szuleim elrontanak mindent.Nagyon konzervativak, eddig még csak 2x aludt nalam pasi, akkor is csak azert mert annyira hovihar volt hogy nemtudott volna hazamenni. Szerintetek 19 evesen lazabban foghatnanak már vagy tenyleg jogos ez a viselkedes? Ugy kezelnek mint egy kislanyt, ha buliba megyek es 3-4 korul erek haza akkor már mondjak hogy ez nem valo egy lányhoz....pedig nemis az utolsok kozt jovok haza a bulibol
2015. nov. 15. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
19 éves felnött vagy. Miért nem éled a saját életedet a partnereddel? Saját lakás, saját ellátás. Ugy akkor mész/jössz amikor csak akarsz.
2015. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy foglalkoznak veled a szüleid.

Ne akard, hogy rögtön ott is aludjon a barátod nálatok, hanem először tényleg ismerjék meg, menjetek el ide-oda, beszélj nekik otthon róla, és ha tényleg látják, hogy normális, biztos nem lesz gond az ottalvással sem.

:)

L

2015. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj kollegiumba masik varosba egyetemre. Addig megszabadulsz toluk. Ezt mindenki igy csinalja az ilyen ... szulokkel.

A szuleidtol el kell minden aron koltoznod. Kulonben neked is megkeseritik az eleted.

N

2015. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jelenleg még nincs pénzem arra, hogy kulon koltozzek.
2015. nov. 15. 17:35
 5/6 Kkicsii ***** válasza:
Átérzem, nagyon fojtó érzés. Nekem sok kapcsolatom ezért ment szét, mert inkább eldobtam őket magamtól, és még nálunk nem is aludhatott soha a barátom. Ha próbáltam anyukámmal megbeszélni azt, hogy teljesen megfojt ezzel, akkor csak rosszabb lett a helyzet és nekem esett:-( Jelenleg nekem sincs pénzem költözni, de suli mellett dolgozom és nyárra megpróbálok összeszedni pár havi összeget az albérletre, hogy legyen honnan indulni. Kitartás kicsilány. 19/L
2015. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bár 19 évessen nem kellene ilyen rövid pórázon tartaniuk azért valahol őket is meg lehet érteni. Félnek hogy elveszítik a lányukat. Ha lessz gyereked te is érteni fogod. Viszont megpróbálhatnál beszélni velük, hogy szeretnél a saját lábadra álni. Próbáld meg elsőnek apádnak beadni az apák elnézőbbek a lányaikkal. Hivatkozhatsz arra hogy ő is volt fiatal és ő is kezdte valahogy a csajozást. Ha nem megy marad a kényszer költözés. 39F 3 lány apja
2015. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!