Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ennek véget vetni?

Figyelt kérdés

Fél évig jártam a pasival. Jól kijöttünk egymással, de látszólag nem akart többet, semmi komolyat. Rosszul esett, mert éreztem iránta. Később lettünk "barátok extrákkal". Egy ideig ment, míg fel nem erősödtek az érzések bennem.

Elmondtam neki hogy ez így nem mehet tovább, vannak érzéseim. És ez a helyzet számomra sértő, már nem élvezem. Neki is vannak érzései, meg szeret meg bla bla bla (ami manipuláció, mert én ezt annyira nem éreztem)... de többet nem akar.

Eltelt azóta néhány hét, .. és rájöttem hogy én sem akarnék tőle semmi többet! Vonzódom hozzá, ... de összejárni sem akarok vele, mert nincs értelme és csak azt érezném hogy kihasznál. Se vele nem jó, sem nélküle :/

Bekattanok!!!


29/n


2015. nov. 15. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják: se veled, se nélküled-nek... de saját magad miatt jobban jársz ha hagyod... ha vele vagy és azt érzed kihasznál, hagyd... idővel pedig a te érzéseid is csillapodnak csak járj nyitott szemmel.
2015. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már kezdtem félni,hogy ennyi idősen csak én vagyok néha gyerekes és naiv.Nézd,ami nem megy,azt nem erőltetjük,hanem elengedjük.Nem olyan régen voltam hasonló szituban,nekem is nehéz volt tovább lépni,de bele gondoltam,én ennek az embernek nem vagyok fontos.Akkor közel a harmadik ikszhez miért is hagynám magam függeni egy olyan embertől érzelmileg,aki pont leszar?Kezdj el felnőni!
2015. nov. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem mi is a gondod most? R.ibancnak adtad ki magad, azt is kaptad csak szexre kellettel neki, akkor most ne te legyel mar bekattanva. Ez kb. mintha egy prosti nyivakolna hogy o nem szereti ha az arcara elveznek.
2015. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyira szar ezeket a történeteket olvasni, a normális pasikat meg megcsalják, és inkabb vannak egy ilyennel kapcsolatban. Miért jó ez? ( nem kell válaszolni)


Hogy normális választ is írjak:

Ha nem elég csak a sex vele akkor hagyd a fenébe. Ő többet nem akar ennél amint látod. Ne hagyd magad kihasználni, ha ez nem okoz neked örömet. Arra ne várj hogy majd beléd szeret, felesleges, ha fél év alatt nem történt semmi nem is fog.

29 éves vagy látot hogy manipulál, miért hagyod?

2015. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!