Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szakítanátok a barátnőtökkel ha bevallaná hogy már volt alkalmi kapcsolata és egyszer kipróbálta egy másik csajjal is?

Figyelt kérdés

A barátommal még csak két hete vagyunk együtt annyira még nem ismerjük egymást még csak most jöttek szóba az exet, és elmondtam neki hogy kb. egy hónapja amikor még nem ismertem őt volt egy alkalmi kapcsolatom. Én is régóta szingli voltam a srác is, párszor megtörtént de azóta nem is beszéltünk. Meg még pár éve kipróbáltam egy csajjal is, végülis egyszer élünk mi vesztenivalóm van. Igazából eddig két hosszú kapcsolatom volt egy alkalmi meg egy csajjal. A barátom azt mondta hogy ez neki túl sok és most gondolkoznia kell hogy akarja-e ezt a kapcsolatot? Szerintetek igaza van? Csak mert én egyáltalán nem érzem gáznak ezt a dolgot.

22/L


2015. nov. 16. 10:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van.
2015. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Ovis a kiscsákó! Ott még azért tutira mehet szűz lányért!

Léptesd le! Most még csak ez a problémája! De ezt is még hallgathatod tőle eleget ha mazohizmusbol vele maradsz!

2015. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy elmondta. Az sok embernél természetes, hogy ilyenkor féltékenyek lesznek és úgy érzik, hogy ez "sok". De elég érettnek kell lenni ahhoz, hogy ezen túllépjünk. Nem csináltál semmi rosszat, nincs mit szégyellned, jól tetted, hogy elmondtad. A barátodnak annyit tudsz segíteni, hogy megerősíted abban, hogy msot vele vagy, ő kell neked. De amúgy az ő dolga, hogy túltegye magát ezen a tök felesleges, buta "visszamenőleges" féltékenységen.
2015. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha voltál nővel? Kit érdekel? Ne haragudj de elég gáz a "pasid"
2015. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Bence_ ***** válasza:

Röhögve mondhatta volna, hogy ő is volt már nővel. 😊

Persze lehet, hogy ő Ennyire zárt de az is lehet, hogy ez csak indok arra, hogy kilépjen.

2015. nov. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Szerintem nem vagytok egymáshoz valók. Az égvilágon semmi baj nincsen az alkalmi kapcsolatokkal, vagy azzal, ha valaki kipróbálja azonos neművel, vagy akár ténylegesen biszex - nem vagyok gáz, nem tettél semmi rosszat.

De neki nem biztos, hogy ez a véleménye, és szerintem mindketten boldogabbak lennétek mással.

2015. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni, ha szerintem igaza van a srácnak? A véleményekre kíváncsi a kérdező nem? Hihetetlen..
2015. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekünk meg ez a véleményünk a véleményedről!
2015. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Okos gyerek vagy te.
2015. nov. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tudod kiscsillag, 71%-os! Nem vagyok már gyerek! Viszont jól ismerem az ilyen kis csírákat mint te + a kérdező!
2015. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!