Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szakítanátok a barátnőtökkel ha bevallaná hogy már volt alkalmi kapcsolata és egyszer kipróbálta egy másik csajjal is?

Figyelt kérdés

A barátommal még csak két hete vagyunk együtt annyira még nem ismerjük egymást még csak most jöttek szóba az exet, és elmondtam neki hogy kb. egy hónapja amikor még nem ismertem őt volt egy alkalmi kapcsolatom. Én is régóta szingli voltam a srác is, párszor megtörtént de azóta nem is beszéltünk. Meg még pár éve kipróbáltam egy csajjal is, végülis egyszer élünk mi vesztenivalóm van. Igazából eddig két hosszú kapcsolatom volt egy alkalmi meg egy csajjal. A barátom azt mondta hogy ez neki túl sok és most gondolkoznia kell hogy akarja-e ezt a kapcsolatot? Szerintetek igaza van? Csak mert én egyáltalán nem érzem gáznak ezt a dolgot.

22/L


2015. nov. 16. 10:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi már csak ilyen kis csírák vagyunk..
2015. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ejha, de sokan élnek itt középkorban :)


Szerintem egy magabiztos férfit nem zavar az ilyesmi, ez teljesen normális dolog. Engem az jobban zavarna, ha sosem próbált volna ki egy alkalmi kapcsolatot, akivel komolyan gondolom a jövőt. Fel kell fedeznünk magunkat, a szexualitásunkat, ki kell élnünk a fiatalságunkat, és ezt csak egy komoly kapcsolat előtt tehetjük meg. Ha nem tesszük, még a végén akkor fog hiányozni, amikor már gyűrű van és gyerek, és abból van baj.


28/F

2015. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én nem szakítanék,nem értem mi sok neki.Szerintem mellébeszél.Az a csajos próbálkozás még kimondottan izgatna is.
2016. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!