Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok elkeseredve?

Figyelt kérdés
A közös programokra sajnálja a pénzt a barátom.Most ősszel a meleg időben jó lett volna egy hétvégén lemenni Balatonfüredre és beülni ott a Karolina cukiba. De sajnálja a benzinre a pénzt(Bp.-Balatonfüred odavissza) szóval rám és a közös kirándulásra sajnálja. Ma felrakott a tőzsdére 500.000 forintot és rá két órára elveszített 30.000. Tudta ez elején is hogy elveszítheti a pénzt,de erre nem sajnálta. Tudom hogy az ő pénze és semmi közöm hozzá, az autó is az ővé. De ez nagyon rosszul esik, főleg úgy hogy 15 évvel vagyok fiatalabb.
2015. nov. 16. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mintha a pasik nem az anyjukkal járnának! :D hagyjuk már ipolykát! :D

Kérdező, jogosan bánt, keress mást szerintem!

2015. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mindenki arra költ, amit fontosan ítél. Vond le a következtetést és okulj belőle!
2015. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ezt nem nő írta. A kérdező direkt hergelni akar. Direkt kiemeli a korkülönbséget, pedig semmi köze a storyhoz. És a szóhasználat is erőltetett aki a cukrászdát becézi az nem fogja a kirándulást vagy a tőzsdét normálisan írni.

Van itt elég nőgyűlölő nem értem minek tovább hetgelni őket.

2015. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
23%

Az 500-bol vesztett 30at, mert most így jött ki, de lehet máskor nyer vele... veled mit nyer? Eddig csak költséget soroltál, benzin, Balaton, cukrászda... Miért nem tankolsz te s viszed te a Balatonra őt?

Ja, hogy neked nincs miből/mivel?

2015. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
hagyjuk már ezt a feltette a tőzsdére szóhasználatot, mert kiba*szott idegesítő! a tőzsde azért nem rulett. te meg nem tudom mit sírsz, ha nem tetszik akkor lépj tovább!
2015. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen, jogos igény, hogy évszakonként egyszer kiránduljatok egyet. De ezek szerint a párod ennyit nem képes áldozni rád (pedig lenne miből).

Ahogy írták előttem, vond le a következtetést a szituációból, és keress egy normális pasit, aki tényleg foglalkozik veled.

2015. nov. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem. Az a baj, hogy túl nagy a korkülönbség.

(Teljesen más a rizikó egy befektetésen, és más az elköltött pénz.)

2015. nov. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!