Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jogosan vagyok elkeseredve a...

Jogosan vagyok elkeseredve a karácsonyi ajándék miatt?

Figyelt kérdés
A páromtól kaptam egy bizsu fülbevalót ami nem az ízlésem, és nem is tetszik. Az bosszant az egészben hogy tudja hogy az ilyenek nekem nem tetszenek, és mégis ilyet vett. Miért nem figyel a másikra? Én mindig odafigyeltem arra hogy mit szeretne nem igaz hogy ennyi figyelmesség sincs a férfiakban.
2014. dec. 25. 10:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
83%
Örülj neki, hogy kaptál valamit. Sok nő nem érti meg, hogy a férfiak nem értenek ehhez. De komolyan
2014. dec. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
40%
Megjött a következő KAMU kérdező. Köszöntelek! Elég sokan vagytok a mostani karácsonyon. Jó szórakozást!
2014. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Miért örüljek alap, hogy akit szeretek annak veszek ajándékot, és oda is figyelek arra hogy mit szeretne, milyen az ízlése.
2014. dec. 25. 10:15
 4/14 anonim ***** válasza:
Na mar meginn az altalanositas mint ferfi/fiu meg anno egy osztaly karacsonyra se tudtam olyan ajandekot venni ami bena vagy felesleges lett volna plane most. Amugy jogosan vagy elkeseredve foleg ha regota egyutt vagytok es mar ismer annyira hogy nem szereted az ilyet ahogy irtad is. Ez jelentheti hogy mar nem erzi at a karacsonyt meg hogy mar nem szeret annyira de gondolom te valami jot adtal neki szoval visszavagni se tudaz hasonlo ajandekkal.
2014. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Akkor add vissza neki, és dobd ki a pasit a p*csába! Az a legjobb, ha le is nyeleted vele azt a sz*rt.

Inkább örülj annak, hogy van valakid és legalább karácsonykor ne elégedetlenkedj.

2014. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
75%
Én az 5 karácsonyunk alatt sose kaptam semmit. Én bármi kis apróságnak örültem volna, akár egy szelet csokinak.
2014. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
94%

Szerintem örülj annak hogy volt annyira figyelmes és vett neked ajándékot. Sokaknak az a bajuk hogy egy tábla csokival sem lepte meg őket a párjuk. Valószínűleg amikor nézte a kirakatokat, akkor az járt a fejében hogy fülbevalót akar venni és nem az hogy te nem szereted a pl: sárga, négyszögletes fülbevalókat.

Máskor ünnep előtt szolidan utalgass rá hogy mi tetszik neked. Ne rontsd el a hangulatot azzal hogy húzod a szádat. Én is kaptam tegnap olyan ékszerszettet ami annyira nem az én stílusom, de egyszer hátha pont egy olyan kell meg hát minek bántsam meg az ajándékozót? Nem kell a felesleges feszkó, van abból egész évben.

2014. dec. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak kapcsolatok ahol egy csokit sem vesznek egymásnak én ezt el sem tudom képzelni. És igen rosszul esik mert én utánajárok figyelek arra hogy mit szeretne, ő meg nem figyelt rá hogy én mit szeretnék.
2014. dec. 25. 10:26
 9/14 anonim ***** válasza:
2014. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te választottad. További boldog 50 évet vele!
2014. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!