Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a barátomnak minden második keresése a facebookon egy bizonyos lány ( ugyanaz az lány mindig)?

Figyelt kérdés

A barátom egy hónapja megadta a facebook jelszavát, hogy nézzem ha akarom, mert nincs titka előttem.

Nem kimondottan érdekel, és direkt nem is néztem, mert úgyis csak a problémát szülné. Viszont valamelyik nap hülye módon belenéztem poénból, de nem is az üzeneteibe, csak a kereséseibe benéztem. ( Mármint hogy kikre keresett rá. ) Azt láttam, hogy már kb egy hónapja minden második nap rákeres fb-on ugyanarra a lányra, likolja a lány képeit kb két hete( csak amiket a macskájáról tesz ki ), illetve kb ugyanennyi ideje a lány képeit is likolja instagramon.Tudom hogy rohadtul tudunk mi, lányok kombinálni, na de na.

Nem tettem neki szóvá, meg nem is fogom, mert igazából tudom, hogy nagyon szeret, legalábbis 100%-osan azt érzem.

Csak nonszensz módon elkezdtem rajta magam idegelni, hogy ez mégis mit jelenthet. :D ...



2015. nov. 16. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Barátod nem ismeri facebookon a keresések törlését,majd most meg tudja hogy létezik olyan is :))
2015. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagy a csend, mi van a csávó pakolt és odaköltözött a lányhoz? :D
2015. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
igen,tegnap bejelentette, hogy a csajba szerelmes és már vacsorázni is elhívta egy hete.Nem kell mondanom, hogy szép szakítás volt a vége. Szóval most próbálom túlélni ezt a hetet... :D
2015. nov. 25. 20:51
 14/16 anonim ***** válasza:

Ezen ne akadj ki. Legalább volt időd felkészülni rá.

Fiatal vagy, és biztos szép is. Hamar találsz majd mást.

2015. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

tanulság:


nyugodtan higgyj a megérzéseidben :D

2015. nov. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szegény, sajnállak. Nem érdemelt meg téged ez a pasi, a következő úgy is jobb lesz :)
2015. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!