Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom már úgy a párom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom már úgy a párom. Nem tudok neki sem, de legfőképp magamnak se választ adni, hogy miért? Nektek volt ilyen és ha igen mi volt az oka? 19L

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, mindig is imádtam szeretkezni. Előző kapcsolatomban még azért volt vita,mert mindig akartam. Ebben a kapcsolatban is minden olyan szép és jó volt, mindketten imádtunk sokat szeretkezni.

Ám most 1-2 hónapja valamiért nem kívánom már. Hétvégente vagyunk együtt, normális esetben lekellene rohannom, de inkább az nyugtatóbb számomra,ha együtt csinálunk valamit, kirándulunk,filmezünk és csak odabújok vagy úgy alszok el. Nehezen izgulok fel és akkor sincs igazán kedvem hozzá.

Nemrég az volt a baj,amit meg is mondtam neki, hogy legyen kicsit férfiasabb, abban az értelemben,hogy ne hagyjon mindent utánam. Úgy értve mindent rám bízott,mindig az volt amit én akartam, és elmondtam neki is ,hogy hiányzik az a védelmező és vezető, önálló jellege ami az elején is volt.

De miután ezt elmondtam és változott kicsit azóta sem kívánom és nem értem miért.

Ő is észrevette, de egyszerűen én magam se tudom rá a választ, és azt sem mit mondjak neki.

Tanácstalan vagyok, mit tegyek? Hogyan jöjjek rendbe?

19l


2015. nov. 17. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellékhatása?
2015. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kezdtel el veletlenul fogamzasgatlot szedni, vagy esetleg nem valtottal a kozelmultban tablettat? Annak is van neha hatasa a libidora.
2015. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen nem volt, mivel még sosem szedtem fogamzásgátlót, mindig gumival védekezünk...:/
2015. nov. 17. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális, hogy az ember nem kívánja a szexet és a párját mindig ugyanolyan mértékben. Csak szólok, olyan párkapcsolatod sose lesz, ahol évtizedeken keresztül ugyanúgy fogod kívánni, mert folyamatosan változunk és nem csak mi, hanem a környezetünk is és gyakorlatilag minden. Szerintem adj még magadnak egy kis időt.
2015. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán mert már nem vagy belè szerelmes csak szereted, megszoktad.
2015. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!