Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tette ezt, én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt, én vagyok túl naív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért tettem fel a kérdést, mert nagyon nagy szükségem van külső szemlélők véleményére, mert nem igazán sikerül ezt magamban tisztáznom.

Több éves kapcsolatomnak lett vége, mondanom sem kell, nagyon kivoltam, de eldöntöttem, hogy nem ülök otthon, attól nem lesz jobb, hogy csak magamban örlődöm. Elkezdtem kimozdulni, kicsit próbáltam élni, újrakezdeni, de mivel sok éves kapcsolat volt, nem igazán tudtam, hogyan is kellene. Megismertem egy srácot, akivel sokat találkoztunk, sokat beszélgettünk neten is, telefonon is, elmeséltem neki, hogy min vagyok túl, nagyon-nagyon megértő, figyelmes volt, éppen olyan, amire nekem ebben a helyzetben szükségem volt, ő jelentette nekem a "menedéket", megnyugvást, és többet kezdett jelenteni nekem. Sokat beszélgettünk, és egyik nap egy buli után lefeküdtünk, amit ő nem erőltetett. Nagyon jó volt, nem akartam, hogy vége legyen. De utána egyik napról a másikra nem írt, nem keresett, én próbáltam nem tolakodóan keresni, váltottunk is néhány szót, de egyre kevesebbet, ami nekem nagyon fájt.

Rá kellett jönnöm, hogy mire is kellettem neki igazából, de még mindig nem tudom elhinni, hogy miért tette ezt.

Kérlek mondjatok valamit, igyekszem úgy beállítani őt magamban, hogy egy szemét, aki még csak arra nem méltó, hogy gondoljak rá, de vannak pillanatok, amikor elbizonytalanodom, és akkor nem látom rossznak őt.


Köszönöm a válaszokat!

22L


2015. nov. 20. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Írtam privát üzenetet. Szerintem elhamarkodtad a szexet vele. Naív voltál igen.
2015. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A "megvigasztalós" kapcsolatok ritkán működnek jól hosszú távon. Ne azon gondolkozz, hogy szemét volt-e vagy sem, csak lépj rajta túl, mint az életed egy nem túl jelentős állomásán. Akkor lesz jó kapcsolatod, ha abba nem az előző kapcsolat sérelmeivel és fájdalmával mégy bele, csak önmagáért. Sőt, megkockáztatom, hogy nem is jó, ha a társad túl sokat tud az exeidről, mert csak hasonlítgatja magát hozzájuk, elképzel téged velük, és ez megrontja a kapcsolatot.
2015. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!