Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

Én 23 vagyok ő meg 21éves fiú és úgy jöttünk össze hogy közös haver ajánlott be egymásnak előszőr egyéjszakás kalandnak indult volna de ő nem akarta hogy úgy legyen meg akart ismerni engem. Igy megismertük egymást magába zugatott elhitette velem azt hogy megadja nekem mindazt amit az exem nem tett meg.

Azután 15napig együtt voltunk sülve főve meg kértem hogy a számláimat fizesse be a postán adtam rá neki pénzt és aznap feszt lerázott engem a pénzt elköltötte drogra és utána szakitottam vele amikor ezt este bevalotta telefonon.

A szakitásba könnyen bele törödöt de facebookon beszélgetett velem és tartani akarta velem a kapcsolatott azt mondta nekem hogy azért tette amit tett mert én nem tudom milyen a pénz utáni sovorgás és hogy azért törödöt bele könnyedén a szakításba mert ő mást szeret aki őt nem szereti és viszonzatlan szerelmet érez, én arra a lányra hasonlítok és emlékeztetem őt, és azt hogy lopot tőlem nem bánta meg mert jót bulizot belőle. És a közös képeinket nem akarja kitörölni mert trófeaként örizni akarja. Meg hogy ő nem tud kötödni ezzel jött. De sajnálja ami történt.


Mégis mért nem tudom gyülölni ezekért őt?

Haragszom rá megbántott de mért nem tudom gyülölni?



2015. máj. 24. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:

1) Azért mert egy semmirekellő, drogos, sz*rházi tolvaj.

2) Azt neked kell tudni.

2015. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Legfontosabb szabály: drogosokkal nem állunk szóba!!!!!!
2015. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ám te is elég ostoba nő vagy. 15 nap párkapcsolat után már pénzt adsz valakinek, hogy fizesse be a számlát?

Legközelebb, ha elutazol, nem akarod majd rábízni a lakásod olyanra akit 10 napja ismersz?

2015. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak elérte hogy megbizzak benne, megismerkedet az anyámmal és a közegemmel én is az övével.

És folyton erősködöt hogy bizzak benne nem fog megcsalni és nem akar nekem csalodást okozni ilyennekkel jött.


Ezért nem értem az egészet hogy amikor előszőr találkoztunk haver által én egy szakításon voltam túl és csak egyéjszakást akartam tőle hogy lezárjam a multamat és ő akarta az egész ismerkedést járást és tett róla hogy bele szeressek majd ezt kaptam ezért nem értem őt mért tette vagy érte meg neki drogra cserélni az egészet amibe energiát fektetett.

2015. máj. 24. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Drogosokkal tényleg ne állj szóba.


Azért nem tudod gyűlölni, mert szereted.


Még csak nem is bánja, amit tett, "jót bulizott belőle"!?

Visszakézből vágnám szájon az illetőt!


Másvalakire emlékezteted? Az egyik legnagyobb sértés. Figyelj, ez a csávó sose téged akart, mást látott benned.

Gyorsan felejtsd el!


Na ezért nem állunk szóba drogossal. Mindenen és mindenkin átgázol az adagért.

2015. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket azért tehette meg veled,mert engedted neki,mert nem voltál túl okos finoman szólva.Most tanultál belőle.Legközelebb majd megválogatod,kivel állsz szóba,és kiben bízol meg.
2015. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzről van szó?

Jelentsd fel, a procedúra során találkozol majd erre adott egészséges érzelmi reakciókkal, ami majd Rád ragad! Jót fog tenni ez Neked!

2015. máj. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hááát kicsit hülye vagy, mert rögtön fel kellett volna jelentened! De azért is, mert egy ekkora barmot szedtél össze magadnak! Azért is mert aki drogozik vét a törvények ellen!

A drogos nem ember!

Sajnállak! Gyűlöld azt a sza.házit!

2015. máj. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23 éves vagy, de ez a történet inkább a tini párkapcsolatok kategóriájába való.
2015. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!