Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is megérdemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megérdemelt volt két büdös pofont? Azt hittem felrobbanok.18L

Figyelt kérdés

Igazából csak annyit tudok, hogy ismerik egymást a barátommal. Hogy ki? Egy hülye pitsa. Ő meg a barátom tehát.


Pár ismerősöm régebben kiszúrta, hogy elég 'intim', meghitt kapcsolat van köztük. Egyszer nála találtam, azóta megígérte, hogy nem beszél vele, meg megnyugtatot, hogy nincs semmi.


Igazából tudom, hogy nem csalna meg, többéves komoly kapcsolat a miénk. Én 13 éves, ő meg 16 volt, mikor összejöttünk.


Viszont. A minap hazafelé jöttem. Az a nőszemély is velem utazott a barátaival. A nőci végzős egyetemista úgy tudom. Arról beszéltek, hogy vslsmo makettet kellett csinálnia. A csajtól kérdezték, hogy ki segített neki. A csaj bevágta: egy srác, egy ismerős. A nevét nem mondta ki. Mikor kiszállt telefonálni, a haverjai ezt mondták: Biztos a Gábor segített neki. A barátom is Gábor és nagyon szeret bücskölni stb. Azt hittem felrobbanok. Leszálltam én is, megálltam. Mikor letette a telefont megkérdeztem tőle, hogy Gábor segített neked? Ti beszéltek. A válasza: Igen, jóban vagyunk.


Azt hittem felrobbanok... Azt mondta, hogy nem beszél vele, se semmi. Köszönni se köszönt neki mellettem, erre titokban jóban vannak?


Kérdeztem, hogy mit akarsz a barátomtól? Nem érzed magad feleslegesnek? A helyedben békén hagynám, nem rondítanék bele semmibe.


A válasza: Semmi közöd ahhoz, hogy mit csinálok. Nem tartozom neked semmilyen elszámolással.


Azt hittem felpofozom. Pofátlanja.!!!


Szerintetek mit csináljak?


Mi a jó büdös fenének nem mondja meg ennek a csajnak, hogy nem beszélhetünk többet, mert barátnőm van?


A csaj szerintetek is szemét?


2015. nov. 20. 15:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
93%

Neked jarna ki ket nagy pofon inkabb, meg egy szakitas.


A csaj tok kulturaltan lerendezett.

Ha engem rossz kedvemben talaltal volna meg kiosztottalak volna kicsit, hogy mit pattogsz kis taknyos szallj le rolam. Majd pont egy kislany mondja meg en kivel beszelhetek es nem. 😂😂😂😀



A kapcsolatod kb. halott es te olted meg. Gratulalok.

2015. nov. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
74%

Mennyien mondják itt hogy túl féltékeny vagy és miért ne beszélgethetne más lányokkal a barátod!

Ez így eddig rendben is van. De nem tudom. Én pont így voltam a férjemmel, meg a kis barátnőjével, hogy minek féltékenykedjek, miért ne barátkozhatnának, úgyis együtt dolgoznak, jól kijönnek, mi baj lehet?

Aztán most ott tartunk, hogy amellett, hogy egész nap együtt vannak, egész estéket átbeszélgetnek cseten minden nap (egyszer a párom elszólta magát ezügyben), én meg szinte le vagyok tojva, alig szól hozzám, hiába próbálkozok bárhogy a kedvére tenni.


Én azt mondom, tényleg ne féltékenykedd túl, ne ess túlzásokba, de azért naív se legyél. A lány pedig közel sem hibás annyira, mint a barátod.

Van egyébként férfi-nő barátság és így, ennyi infóból nem igazán lehet megmondani, van-e okod gyanakodni. Az, hogy az ismerősök azt mondták, intim viszony van közöttük, vagy jelent valamit, vagy sem. Tudni kellene, miből gondolják. Mert az, hogy ha valakivel néha elbeszélgetek, még nem intim viszony.

2015. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Kis szájhős...;)
2015. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok, még annyi, hogy pofozkodás? Ez tényleg gyerekes. Ha a barátod akar valamit attól a lánytól, már aznap este őt fogja vigasztalni.

Meg amúgy is mit oldasz meg vele? Csak lejáratod magad. Próbáljatok meg tiszta vizet önteni a pohárba a barátoddal, aztán döntsétek el, hogy legyen tovább.

Ha nincs bizalom, akkor úgysem sok értelme van a kapcsolatnak.

2015. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 Clark Kent.. ***** válasza:
94%
Mi van Kérdező, miért nem reagálsz a kommentekre? Savanyú a szőlő?
2015. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
14%

úristen...de jó hogy eljötte, abból az országból -.-

nálam is bekavart egy csaj és ő volt a szent, én meg a rossz. Undorító népség vagytok.

2015. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó akkor minek írogatsz még magyar fórumokra? Húzz a p.icsába innen ha annyira nem vagy képes hogy tiszteld a hazádat. Felejtsd el a nyelvet és az embereket mindenkinek jobb lesz.
2015. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
7%
5 eves kapcsolatban mar en is unnam a paromat, ugyhogy nem csoda hogy masfele is kacsintgat.
2015. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 Clark Kent.. ***** válasza:
61%

16:17:


A te viselkedésed az undorító. Hogy beszélsz a saját népedről? Ja, vagy már ugye neked semmi közöd hozzánk, mert lemondtad a magyar állampolgárságot?


Akkor ne használd se a nyelvünket, sem pedig ezt az oldalt, húzzál az új hazád fórumaira. Mit képzelsz te itt magadról?


Valószínű egyébként, hogy több külföldi tapasztalatom van, mint neked, mégsem engedem meg magamnak ezt a viselkedést. Szánalmas vagy.

2015. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Jó, nem ütöttem volna meg, senkit soha. Nem vagyok az a tipus, csak gondolatban olyat lekevertem volna neki... Ennyi!
2015. nov. 20. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!