Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is megérdemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is megérdemelt volt két büdös pofont? Azt hittem felrobbanok.18L

Figyelt kérdés

Igazából csak annyit tudok, hogy ismerik egymást a barátommal. Hogy ki? Egy hülye pitsa. Ő meg a barátom tehát.


Pár ismerősöm régebben kiszúrta, hogy elég 'intim', meghitt kapcsolat van köztük. Egyszer nála találtam, azóta megígérte, hogy nem beszél vele, meg megnyugtatot, hogy nincs semmi.


Igazából tudom, hogy nem csalna meg, többéves komoly kapcsolat a miénk. Én 13 éves, ő meg 16 volt, mikor összejöttünk.


Viszont. A minap hazafelé jöttem. Az a nőszemély is velem utazott a barátaival. A nőci végzős egyetemista úgy tudom. Arról beszéltek, hogy vslsmo makettet kellett csinálnia. A csajtól kérdezték, hogy ki segített neki. A csaj bevágta: egy srác, egy ismerős. A nevét nem mondta ki. Mikor kiszállt telefonálni, a haverjai ezt mondták: Biztos a Gábor segített neki. A barátom is Gábor és nagyon szeret bücskölni stb. Azt hittem felrobbanok. Leszálltam én is, megálltam. Mikor letette a telefont megkérdeztem tőle, hogy Gábor segített neked? Ti beszéltek. A válasza: Igen, jóban vagyunk.


Azt hittem felrobbanok... Azt mondta, hogy nem beszél vele, se semmi. Köszönni se köszönt neki mellettem, erre titokban jóban vannak?


Kérdeztem, hogy mit akarsz a barátomtól? Nem érzed magad feleslegesnek? A helyedben békén hagynám, nem rondítanék bele semmibe.


A válasza: Semmi közöd ahhoz, hogy mit csinálok. Nem tartozom neked semmilyen elszámolással.


Azt hittem felpofozom. Pofátlanja.!!!


Szerintetek mit csináljak?


Mi a jó büdös fenének nem mondja meg ennek a csajnak, hogy nem beszélhetünk többet, mert barátnőm van?


A csaj szerintetek is szemét?


2015. nov. 20. 15:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy azt hiszed, ha ez a lány eltűnne a színről, megoldódnának a problémáid. Pedig nem. Ha tényleg az van, hogy már megunt és kicsit szeretne másfelé kacsintgatni a barátod, akkor seperc alatt megtalálná rá a következő alanyt.
2015. nov. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Miért? Akkor mi lenne a megoldás? Beszéltünk erről. Nekem azt mondta, hogy nem beszél vele, ennek ellenére továbbra is tartja vele a kapcsolatot... Mi a fenének?
2015. nov. 20. 16:47
 23/37 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipôben voltam én is kérdezô. Azzal a különbséggel, hogy a barátommal flörtölt a csaj.

Én teljesen magamba fordultam és belebetegedtem abba, hogy folyton lebuknak. Aztán leüvöltöttem a barátom fejét. Akkor esett le neki, hogy túllôtt a célon. Letiltotta a lányt, és folyton töri magát, hogy visszanyerje a bizalmam.

2015. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
96%

1. A csaj valóban nem tartozik neked beszámolóval, sem magyarázattal.

2. A barátod nyilván azért titkolja a csajjal való kapcsolatát, mert így reagálsz rá. Mint egy házisárkány.

3. Ha nem akarod, hogy a barátod idő előtt lelépjen mellőled, ne akard őt irányítani! Főleg ne ilyen módon. Miért ne lehetne jóba más nőkkel? Nem állhat mással szóba, vagy mi?

4. A csaj nem szemét. Ha csak ismerősök, haverok, barátok..az ég világon nincs vele semmi baj. A hiba a te készülékedben van.

2015. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
50%
Azért van oka a kérdezőnek egy kicsit a a féltékenykedésre , mert ismerősök általában reálisabban látják a dolgokat ilyenekbe , és ha azok szerint intim kapcsolat van köztük abba lehet igazság .. Meg plusszba a pasija azt mondja neki hogy nem beszélnek és mégis .. Erre szokták mondani hogy " Nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja."Nem szabad ennyire bezárni egypasit hogy senkivel nem beszélhet.Azért milyen kislánykorába jött vele össze a a kérdező 13 éves volt még akkor ezért nehezebb neki minden dolgott lazában kezelni szerintem..
2015. nov. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Azzal én is egyetértek, hogy az ismerősök, hacsak nem amolyan direkt szarkavaró alakok, sokszor kívülállóként jobban látják a helyzetet.

Haveri kapcsolatra ritkán mondják, hogy intim, meghitt.

2015. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Igen, persze gyanakodhat. Jól is teszi! Sosem lehet tudni. De az, hogy nem beszélhet a pasija ezzel vagy azzal a nővel, vagy pofán akarja verni a csajt...ez gyerekes hozzáállás és ezzel nem javítani, hanem rontani fog a kapcsolatán!!
2015. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Pont emiatt aggódom én is. Ez kb. egy hónapja volt, hogy kiderült. A barátnőm is látta őket beszélgetni. Jó, csak beszélgettek. Tudom, igen, nagyon féltékeny vagyok. De nem tetszik nekem ez a "titkos jókapcsolat". Mikor kettesben találtam őket, a barátom nagyon beijedt. Az arca elszörnyedt. Be se mutatta a csajt, csak néztünk egymásra. Azt hittem már akkor kibukom teljesen, a csaj előtt. De majd csak utána, miután lelépett. Szerintem bejön neki. Mi a frásznak sunyiskodik?
2015. nov. 20. 17:38
 29/37 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki írta h gyanús ha a apasija nem mondja el hogy beszél a a csajjal ..Nekem az exemnél az volt hogy meg bíztam benne stb stb .. Voltak kisebb problémáink ami minden kapcsolatba meg esik meg csalt , amit nem mondott el .. AZtán az akkori legjobb barátnőm menni akart bulizni és elvitte a a pasim .. de én akkor valamiért nem mentem velük , és egy idő után fura lett hogy barátnőm egyre többet akar és talákozik a pasimmal úgy hogy én nem vagyok ott és beszéltem a a csajjal úgy talizon csak ha én is ott vagyok..Azt mondta jól van.A pasimnak is meg mondtam hogy örülnék ha kettesbe nem találkozgatnának . A végén meg barinőmmel iszogatunk és elszólta magát hogy azóta járnak össze amióta elvitte a a pasim bulizni őt.. Ezért értem meg kicsit a a csajt ,de a mostani páromnak is vannak lány ismerősei ,de azt leszögeztem hogy beszélgetni beszélgethet velük de bulizni csak úgy mehet velük ha én is mehetek velük .Megúgy beszélgessen csajokkal hogy azokat nekem is bemutatja és ez oda vissza van és így nincs gond
2015. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Vannak akkor problémák így szerintem jogos h nem örül hogy beszélgetnek a barátnőnek be se mutatja a csajt úgy se hogy találkozik úgy vele h a pasija is ott van
2015. nov. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!