Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnátok? Elnéznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok? Elnéznétek vagy sem? 19L

Figyelt kérdés

Bejelentkezve maradna véletlenül a párotok a gépeteken. A levelezései között szexuális tartalmú üzeneteket találtok, méghozzá régre, 2 évre visszamenőleg is.


Pár üzenet/részlet:

"Olyan szexi vagy"

"De szép voltál ma is"

"Legszívesebben rádugrottam volna, olyan kívánatosan néztél ki"

"Mindig olyan csinos vagy"

"Nagyon felizgattál"

"Mit gondolsz, működne a szex köztünk?"

"Gondolkoztam az aktuson, hogy s mint csinálnánk"

"Veled kipróbálnák mindent, csak veled"

"Ha nem lenne kapcdolatom jelenleg, akkor jó lenne nagyon ez az egész..."


Elgondolkodtató, hogy ilyesfajta diskurzust folytatott, ha még nem is történt semmi. Merthogy az lejött, nem feküdtek le egymással.


Ez most hogyan kezeljem? Tegnap olvastam, miután elment. Este találkozunk újra.


Minek mondható az ilyesmi?

Mellesleg másról is beszéltek: munka, lelkizés, csak a zaftos részeket emeltem ki. Azaz egy részüket, mert volt sok.



5 éves párkapcsolatról beszélünk.


2015. nov. 22. 10:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélj vele a dologról, nem áll jogában kiakadni ha õ hagyta bekapcsolva a facebookot. Legyél határozott.
2015. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Ha 19 éves lány lennék? Hát, helyes, jóképű jópasinak mindent megbocsájtanék, átlagost kidobnám, és minden szarnak elmondanám a teljes ismerettségi körünkben.


ez egy jópasi lesz, csinos, szimmetrikus pofival, különben már kidobtad volna, de most tépelődsz.

2015. nov. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Átlagos, ahogy én is. De nem ez most a lényeg.
2015. nov. 22. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Én szakítanék. Érzelmileg, és fizikálisan is ő már ehhez a lányhoz kötődik. Azért van veled, mert 5 éve együtt vagytok, és te vagy a biztos pont. Komolyan megvárnád, hogy ő hagyjon el téged. Vagy kivárnád, hogy ebből a "viszonyból" még se legyen semmi, és veled maradjon, ha nincs ló, szamár is jó alapon. A kapcsolatotoknak lejárt az ideje, mivel már 2 éve a barátod mással flörtölget, ezért valószínű, már jó ideje halódik a kapcsolat. Ha 40 éves lennél és már huszon éve együtt lennétek, ki tudja, még lehet azt mondanám, hogy üljetek le megbeszélni, hátha helyre lehet hozni. De szerintem így felesleges. 19 éves vagy, egy 5 éves kapcsolatban. Tiniszerelem volt, el kell engedni. Valószínű ennél még sokkal nagyobb szerelmeket fogsz megtapasztalni. Szerintem inkább még most engedd el, amikor csak flörtölget, mint később amikor már megcsalt, és meggyűlölöd. Most még talán tudnál csak a szép emlékekre emlékezni, de ha kivárod, hogy megcsaljon, akkor hidd el hogy gyűlölni fogod, és ez a későbbi életedre, kapcsolatodra is kihat majd.
2015. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát dikk! Ha a csajom ilyeneket írna másnak tuti kidobnám, csak úgy recsegne. És nem hinném el a rém béna "há' nem történt semmi" süket dumát.
2015. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is volt egy hozzád hasonló barátnőm, szintén levélturkáló, szintén hasonló levelezést olvasott el...


Engem kidobott :), ami egy jó dolog, mert már másfél hónapja azon törtem a fejem, hogyan lehetne véget vetni a kapcsolatnak és hogyan tudnám kitenni végre a fél családját a házamból. Ezért mikor felkapta a vizet és lelécelt a rokonaival nem ellenkeztem, nem hívtam fel rá a figyelmét, hogy azokat az üzeneteket pont vele váltottam az ismerkedésünk kezdetén :)

2015. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


Ez igen :D Ez a csajt se az esziér...


"hogyan tudnám kitenni végre a fél családját a házamból." - ??? cigány volt...?

2015. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"az üzeneteket pont vele váltottam az ismerkedésünk kezdetén"


Látszik, hogy mennyire törődött veled, és emlékezett a dolgokra.

2015. nov. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem volt cigány, de a testvére Győrben tanult és kitették koliból, a szülei eljöttek meglátogatni és 3,5 hétre itt ragadtak.


Hát nem az eszéért "szerettem" ez tény :)

2015. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen előfordult, csak én vagyok a fiú és a barátnőm csevegett több másik fiúval is, 2-3-nak még fehérneműs képeket is küldözgetett magáról mindenféle pózokban. Ahhoz képest, hogy mondogatta, hogy szeret meg mindent megbeszélünk... elég szarul esett. Tényleg nagyon szerettem. Később aztán kiderült, az volt a baj ,hogy nem feküdtem le vele minden nap, vagy akár naponta többször. Volt olyan, hogy csak 3-4 nap után mert rengeteget dolgoztam ás fáradt voltam egy időszakomban, Akkor kezdődtek ezek a dolgok és aztán nem tudta befejezni. Ha elmondta volna nekem magyarul, hogy ez neki nagyon hiányzik és már nem tud mit kezdeni magával akkor én ezt megértettem volna. Biztos, hogy megoldottuk volna mert tényleg nagyon szerettem és a szex is mindig nagyon jó volt csak, mint utóbb kiderült, kicsit kevés. De mivel nem mondta, hanem inkább a hátam mögött titokban szervezkedett, így szakítottunk is. Ezek a dolgok nem sokkal a szakítás után derültek ki, igazából ő szakított velem. Eleinte nem igazán értettem mert ezen kívül tényleg mindent megtettem érte. Van ennek még egy kapcsolódó része de ide nem írom le. Ha ilyen van akkor valami miatt kevés vagy neki szexuálisan. Vagy mást is ki akar próbálni, vagy nem tetszel neki eléggé, megunta, kevés.. bármi lehet. Igazából meg kéne beszélni szerintem ha van rá lehetőség, de ne úgy, hogy elmondod neki, hogy olvastad az üzeneteit, hanem csak kérdezd meg, hogy mi a baj mert furcsán viselkedik.

Azt írtad, hogy ez 2 éve volt. Azóta változott valami?

2015. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!