Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen el vagyok keseredve!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen el vagyok keseredve! Melyik utat válasszam? 23/N

Figyelt kérdés
Több mint másfél éve van egy kapcsolatom ő az első. Sajnos több mint egy éve távkapcsolat lett mert kiment osztrákokhoz dolgozni. Az elején még működtek a dolgok volt h egy hétre kimentem hozzá havonta mert nem dolgoztam akkor még. Most h szeptemberbe végre találtam munkát már nem tudok kimenni hozzá csak 2-3 hetente találkozunk pár órára ami rohanással telik mert megy is vissza. Augusztus óta nem jutottam ki hozzá az intim együttlétek is ritkák kétszer volt csak nyár óta. Mikor még nem volt munkám folyton mondta ez igenis baj meg a szüleim is ezzel jöttek. Most h van nem igazán örül neki mert h már nem megyek ki hozzá. Egyszóval elhidegültünk ami részben a munka miatt is van de azért előtte is veszekedtünk néha. Az első pár hónap még jó volt újdonság sokat beszélgettünk facebookon felhivott stb. Most meg facebookon is alig beszélünk felhívni pedig csak akkor szokott ha találkozunk előtte. Az egész kapcsolat alatt ritkák voltak a közös programok. Nemrég olyat monfott h nem tud velem egyenlőre komolysbban tervezni elképzelni h közös jövőt tervezzünk. Mert rajtam kivül csak két kapcsolata volt fiatal és lehet később mással is szeretne lenni mielőtt elkötelezi magát. De még szeret boldog velem nemm akar elvesziteni. Meg h mit hittem majd az elsò pasi elvesz? De mikor felhoztam h mi lenne ha kimennék dolgozni bizonytalan lett az együttélésben meft h mi van ha később szakitunk. De azt se engedi h egyedül lakjak főleg nem pasival merg akkor lőttek a kapcsolatnak. És h egy lánynak a párja mellett a helye azt akarja h boldog legyek. Ha megijesztem azzal h jó akkor legyen vége kérségbeesik h ne csináljam ezt ő szeret. De soha nem adná fel a munkáját én nagyon sok áldozatot hoztam érte elfogadtam h kiment mikor meg se beszélte velem annyira. Azt hitte ettől jobb lssz a kapcsolatunk. Nem csaltam meg végig kitartottam sokmindent eltűrtem. És mégis azt mondja mással is akar ldnni lehet később mert sokan azért válnak el mdrt nem élték ki magukat fiatalon. De ez még nem biztos lehet visszatér az éldtembe és velem fogja leélni az életét. Sokszor úgy érzem függök tőle félek h nem találok mást mdrt eléggé zárkozott gátlásos vagyok nehezen teremtek kapcsolatokat és barátaim sincsenek. És ha ki akarnék menni dolgozni csak ő tudna segíteni. Mit tegyek?
2015. nov. 22. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat sajnos. Jobb,ha továbblépsz és nem őrlöd tovább az idegeid,meg a fiatalságod.
2015. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Én erre csak azt tudom mondani, hogy a párod egy önzõ pOcs. Mi lassan 4 éve élünk távkapcsolatban és soha nem merült fel egyikünkben sem,hogy szakítani kellene. Elsõ kapcsolata mindkettõnknek és õ azt tervezi, hogy feleségül vesz. Jövõ szeptemberben költözünk össze.

Én a helyedben ultimátumot adnék neki. Vagy veled vagy nélküled de ez így nem megy tovább. Ha nekem valaha azt mondta volna a párom, hogy akar mással is Lenni és nem tervezi, hogy elvesz vagy, hogy közös jövõnk lehet én biztos Ott helyben kiadtam volna az útját. Megmondtam neki egy- másfél év együtt lét után, hogy most még dönthet, De ha mellettem dönt én maradok. Az volt a válasza, hogy neki nem Kell más és velem akarja leélni az életét. Szerintem így kéne lennie egy mormális kapcsolatban

Ne legyél áldozat, egy párkapcsolatban mindenki annyit Kell hogy adjon amennyit Kap a nélkül nem mûködik mert valamelyik fél boldogtalan lesz.

18 L

2015. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Évek mennek el feletted, én is zárkózott vagyok, de mégis volt már 2 barátnőm is. Ne félj már a jövőtől! Sajnos egyet értek az előző válaszolóval.
2015. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a baj a külföldi munkával. Csicska vagy a nyugatiaknak, de mégis kötődsz a szülőországhoz. Ki kellett volna menni vele, ha tényleg komoly a kapcsolat.
2015. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrég olyat mondott h nem tud velem egyenlőre komolyabban tervezni elképzelni h közös jövőt tervezzünk."


Ha valaha nekem mondott volna ilyet egy férfi, akivel párkapcsolatban élek, akkor megköszöntem volna, hogy volt benne annyi őszinteség és tisztesség, hogy ha így érez, akkor ezt el is mondta nekem.


(Mondjuk abból, hogy egy éve megfelel neki a 2-3 hetente néhány órás találkozás, nem akarná megoldani, hogy hosszabb időre hazajöjjön, sem pedig azt nem akarná, hogy én kiköltözzek hozzá, akkor már eleve magamtól is eljutnék arra a következtetésre, hogy nem vagyok valami fontos neki, és nem tervez velem komolyabban.)


Szóval megköszönném az őszinteségét, és megmondanám, és ezt így se nem tudom, se nem akarom tovább csinálni.


Ha meg velem történne az, hogy " Ha megijesztem azzal h jó akkor legyen vége kétségbeesik h ne csináljam ezt ő szeret.", akkor mondanám, hogy sajnálom, én is szeretem őt, nem azért hagyom el, mert nem szeretem, hanem egyrészt azért, mert nem akarom korlátozni őt, nyugodtan élje meg még fiatalon, amire vágyik, ismerkedjen, legyen még mással, ha egyszer ezt akarja, másrészt nekem ez így nem jó, ahogy most van, és azt sem látom, hogy ő közös jövőben gondolkozna, ezért bármit tenni akarna.


Az meg szerintem soha ne tartson benne egy boldogtalan, sehová nem tartó kapcsolatban, hogy félsz az egyedülléttől. Attól függetlenül, hogy zárkózott és gátlásos vagy, vele is megismerkedtél valahogy annak idején, és erre ezután is éppúgy lenne esélyed, másrészt ezeken a tulajdonságaidon szép lassan, fokozatosan te is tudsz változtatni azzal, hogy nem gubózol be, hanem nyitsz egy kicsit mások fel, kimozdulsz otthonról, programokat szervezel magadnak, társaságba jársz stb.

2015. nov. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez így nem kapcsolat. Ha ilyeneket mond, hogy nem tudja mi legyen, meg nem csak veled akar lenni akkor te nem vagy neki elég, lehet hogy már most régen a tartalék helyen vagy csak. Sajnos ismerek ilyen történeteket. Neked kell lépni, határozottan! Ha ezen őrlődsz, akkor csak az idő telik de jobb nem lesz így. Oda ne költözz, egyedül se legyél de mással sem? Mi ez a baromság...


Nekem volt 2-3 távkapcsolatom is (az egyik csak félig volt az) és ilyen probléma soha nem volt. Legutóbbival elég sokáig voltunk együtt, sajnos szakítottunk de nem ilyen okok miatt. Nem hiszem, hogy 23 évesen aggódnod kell, hogy nem találsz jobbat. Ezt én is megtanultam, mindig van jobb.

Ha felhagysz ezzel a szenvedéssel, picit pihensz és a saját dolgaidra koncentrálsz, jobb lesz. Utána vagy közben megismerkedsz egy normális, komolyabb fiúval aki téged szeret és azt akarja hogy boldog legyél, akkor boldog is leszel. De ehhez le kell venned ezt a bilincset magadról. Nagyon becsülendő hogy nem csaltad meg, sajnos a legtöbb lány ezt nem bírta volna ki de mivel én is ilyen voltam/vagyok így meg tudom érteni. Biztos, hogy hiányozni fognak dolgok de már most is alig van valami minimális kommunikáció köztetek. Szerintem ezt el kell engedni. Így már tényleg nem kapcsolat.

25/f

2015. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


"És mégis azt mondja mással is akar lenni lehet később mert sokan azért válnak el mert nem élték ki magukat fiatalon."


Hahaha te ennek ellenére fülig szerelmes vagy belé?

Ő félrekufircolhat mással te meg ne tedd sőtt egyedül sem szabad laknod....az agyam eldobom már ne is haragudj, én szóba nem álnék többet vele, nem hogy terveznék vele valamit is a jövőben!

Respect egyébként hogy nem csaltad meg komolyan!

De ne legyél már ennyire naiv, ez már halott kapcsolat. Lépj tovább egy jobb felé.

2015. nov. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!