Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik utat válasszam? 23/l

Figyelt kérdés
Az életem jelenleg siralmas több okból is. Egyik h több mint 2 éve nem tudtam elhelyezkedni nem dolgozok. A másik pedig h egy másfél éves kapcsolatom is romokban hever. A szüleimet és a barátomat is egyre jobban zavarja h egész nap itthon ülök nincs munkám társasági életem. A szüleim úgy érzem nem büszkék rám és egyre nagyobb teher vagyok a vállukon mivel havonta fizetniük kell az eü biztositást ami nem kevés pénz. Engem is egyre jobban zavar h ilyen hosszu ideje itthon ülök nincséletem egy helyben ragadtam. Viszont mégis akárhanyszor próbalkoztam mindig visszautasitottak mert határozatlan visszafogott vtam meg nem tartottak alkalmasnak a munkára. A legnagyobb baj h önbizalomhiányos vagyok és nem hiszek magamba h igenis én is képes vagyok állást találni ahova fel is vesznek. A zárkózottságom a félelmeim az újtól mindig is meggátoltak az elindulásban. Félek h kiutálnak majd bárhova vesznek fel mert suliba is ez történt ezért nincsenek barátaim se. És h nem tudom majd jol végezni a munkám. Ugyanakkor rosszul érzem magam h a korosztályomhoz képest nagyon le vagyok maradva semmit nem értem még el más meg már sokat tapasztalt van boldog párkapcsolata talán el is jegyezték már vagy gyereke van. Barátom több mint egy éve Ausztriába ment dolgozni a távkapcsolat pedig tönkretette a kapcsolatunkat. Néha ki szoktam hozzá menni egy hetekre de így is keveset vagyunk együtt. Sokat veszekszünk az utóbbi időben nem akar minden nap beszélgetni facebookon. Telefon sms pedig nagyon régen volt. Az elején még azt mondta tudna velem együtt élni most pedig bizonytalan. Azt mondta nem érzi h én lennék szamara az igazi de ki tudja mit hoz a jövő. Ugyanakkor egyenlőre nem akar otthagyni állitasa szerint szeret. 2 lehetőségem van: vagy kimegyek önálló leszek de nem tudom találnék e munkát és a kapcsolat is jobb e lenne. Vagy itthon maradok nem tudok önálló lenni szüleimtol tavol és itt próbálkozok de a kapcsolatom még rosszabb ha találnék munkát mivel lehet nem tudnánk már találkozni. Annyi még h itthon lenne most egy munkalehetőségem kormányhivatlba fényképezni sorszámot osztani bár nem biztos h engem vennének fel.
2015. szept. 8. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem adok tanacsot
2015. szept. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Két lehetőség:


1. Ha van némi pénzed, vagy szüleid tudnak adni, irány a baratod utan, ott csak találsz már munkát


2. Ha nincs ravaló, akkor addig csinálj valamit itthon, rakj össze egy kis pénzt és úgy menj ki



A külföld adott, élj vele. Jól kereshetsz, a pároddal lehetsz. Így ennek a kapcsolatnak annyi.

2015. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:

el kell határoznod mit is akarsz és utána teljes gőzerővel arra menni,megtenni

így csak a szél sodor ide oda

2015. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is,23 éves vagy.

Az égvilágon semmiről nem vagy lekésve, se munkáról,se egzisztencia teremtésről,se párkapcsolatról.

Szinte most kezdődött csak az életed!

Nem jön be egy munka,nem jön be a második,a harmadik, a negyedik....és?

Majd összejön a tizedik.

Fontos meló keresésnél,minél előbb kezd,lehetőleg már kora reggel,és minél több helyre add be a jelentkezésed.

Tudod én hányszor voltam úgy,ide se vettek fel,oda se,amikor nem is gondoltam rá,nem is számítottam rá,akkor bejött valami.

Az élet ilyen.

Meg kell próbálni pozitívnak maradni,minden embernek megvannak az értékei,minden ember egy egyéniség,te is Kérdező.

Esetleg kimehetsz a barátodhoz külföldre.

Mondjuk, ha ilyen bizonytalan a barátod...

Öntsetek tiszta vizet a pohárba, vagy akar veled lakni,vagy nem?

Döntse el,mert a távkapcsolat senkinek sem jó.

A szüleiddel kapcsolatban meg ne aggódj, eljön az az idő, amikor majd te fogod segíteni őket,ez az élet rendje,legalábbis a normális családokban.

Tessék abbahagyni az önsajnálatot, kapd össze magad, és újult erővel kezdj el melót nézni!

2015. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szimpi csaj vagy. Én örülnék egy ilyen bnőnek. A szüleidnek és a barátodnak támogatnia kellene téged, nem pedig csesztetni. Tudod, jóban-rosszban...
2015. szept. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás és irány külföld, olyan nincs, hogy ne találj melót kint. Azt szoktam mondani, hogy nincs olyan szerencséd, hogy sose kelljen dolgoznod, azt csak a gazdagoknak lehet, hogy egész életükben sose dolgoznak :P Na de a lényeg, találj egy célt és érd el, addig ne érdekeljen semmi, amíg nem éred el. A lehetőség amit a végén írtál, azt próbáld meg, sose lehet tudni. Jelentkeztél már rá? ha nem akkor még ma tedd meg :)
2015. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, megint bezsongtak a válaszolók a külföld lehetőségétől.

De én ilyen bizonytalan kapcsolatban nem mennék ki lakni a barátomhoz. Esetleg ha már van egy biztos ajánlat munkahelyre és szükség esetén egyedül is boldogulok, találok lakhatást.

Mert egy ilyen kapcsolatban arra számolni, hogy hurrá-hurrá, majd boldogan élünk együtt külföldön, nem érdemes 100%-ra számolni.


Ha külföldben gondolkodsz mindenképpen próbálj előtte valami kis pénzt összeszedni, akár ezzel a kormányhivatalos melóval és már konkrét munkára menj ki, ne úgy, hogy majdcsak lesz valami.


Akármit is írnak itt, láttam már szomorú történeteket olyan emberekről, akik nagy elánnal kimentek külföldre a barátjukhoz, barátnőjükhöz a nagy semmibe.

2015. szept. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!