Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már így magatokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már így magatokat?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok,a barátom 26 éves. Már 2 hónapja alkotunk egy párt,viszont az a baj hogy távkapcsolatban élünk és elég ritkán tudunk találkozni. Eddig összesen 4 randiról van szó. Azért nehéz megoldani a találkozásokat mert mind a ketten dolgozunk és általában mindig váltjuk egymást,viszont amikor csak tudunk beszélünk telefonon,sms-bem vagy neten,úgyhogy nem múlik el úgy nap hogy ne tudnánk a másikról valamit. :)

De az aggaszt hogy mivel alig vagyunk együtt félek hogy elmúlik a varázs és megszokott lesz a kapcsolatunk mert valljuk be távkapcsolatban élni így rossz.Szeretem meg szerelmes vagyok belé csak félek attól hogy unalmas lesz,és még csak most kezdtük el járni most ismerjük meg egymást.Testiség volt már köztünk az is remekül működik,jól kiegészítjük egymást. :)

Másnak is volt ilyen érzése? Bízok benne hogy nem csal meg,nem erről van szó.Hanem hogy idő előtt feladjuk a küzdelmet a másikért. :/ Lehet csak beképzelem a dolgokat és nincs semmi félnivalóm,csak annyi hogy ne ölje meg a táv a szerelmünket.


2015. nov. 22. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 4 találkozás egyből induláskor nagyon kevés. Mindenképpen meg kéne oldani a találkozást vagy hétvégéken, vagy műszakcserével vagy valahogy.
2015. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!