Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire zavaró, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavaró, ha egy fiú prostinál vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 17:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%
Eszedbe ne jusson elmondani!
2015. nov. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%

Kizáró ok. A #4 leírta a lényeget.

És szánalmasnak tartom a dolgot. Szerencsére nem mindenki úgy gondolkodik mint a kérdező.

2015. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Miért mondanád el??? A barátnőd is csak 2 pasit fog bevallani az előéletéből. Az elsőt, és az utolsót. Az összes többit letagadja, mert "elfelejtette", vagy "nem számít", stb...
2015. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
Hidegen hagy. Belegondolva az ilyen srác nem lehet valami helyes, határozott vagány férfi. Szal' amugy sem kéne nekem.
2015. nov. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ezt én azért nem szellőztetném!

(kicsit azért szegénységi bizonyítvány!)

2015. nov. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
34%
Kimondhatatlanul. Szánalmasnak látnám az ilyen férfit. Nem is hiszem, hogy akarnék tõle bármit is.
2015. nov. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Bár már biztos nem aktuális a kérdés, azért válaszolok. :D Mind különbözőek vagyunk, valaki elfogadhatónak tartja ezt, valaki nem. Ilyen egyszerű. A kérdés, hogy majd a leendő párod melyik nézetet vallja a kettő közül. Teljesen mindegy, hány nőt kérdezel meg erről, úgyis az számít majd, a párod mit gondol. Én inkább a fertőzések (főleg AIDS) miatt félnék, és félteném őt is, tehát nagyon komoly egészségügyi vizsgálatoknak "vetném alá". :D Ezen kívül nem akadnék ki, mert ki vagyok én, hogy így látatlanban ítélkezzek? Láttam már pár dolgot életemben (huszonéves vagyok amúgy), és tudom, hogy semmi sem fekete-fehér, jó vagy rossz. Lehetsz egy csodálatos ember, nem ez alapján ítélnélek meg. Elég ha arra gondolunk, ha pl. egy átlagnál jóval félénkebb fiúról van szó, aki egyszerűen nem ért a lányokhoz, esetleg alapból későn érő is. Mert vannak ilyenek, és ez nem feltétlenül a fiú hibája, csak ezt sokan nem hajlandóak megérteni...és ugye, ha tizenévesen nem veszítette el a szüzességét, akkor húsz-huszonévesen már nagyon szégyelli, ezért aztán nem mer próbálkozni senkinél, nehogy kiderüljön, hogy még szűz. Szóval ez egy ördögi kör. És nagyon könnyű belekerülni. Most csak egyetlen példát mondtam, az átlagnál jóval visszafogottabb, szégyellősebb fiú példáját (jut eszembe, én is ismerek ilyet, és az illető amúgy fantasztikus férj-"alapanyag", nagyszerű ember, ez valamiért azonban mégsem jött össze neki), de sok más helyzet van még, ami ezt eredményezheti. Persze sokkal könnyebb lenézni a másikat, mint a dolgok mögé nézni, beleképzelni magunkat a helyzetébe, vagy elgondolkozni azon, miért alakulhatott így. (Most nem a hozzászólókra mondom ezt, inkább általánosságban az emberekre, mert az egyértelmű, hogy a többség elítélné az ilyet.) Én egyszerűen megkérném, hogy őszintén mondja el, miért alakult így (de akkor tényleg őszintén mondja el, tiszeljen meg ezzel!), de nem kezelném perverzként, nem nézném le, mert nem ettől lesz jó vagy rossz ember valaki. Nagyon hálás lennék, ha megbízna bennem annyira, hogy egy ilyen bizalmas dolgot elmondjon nekem. Sokan vannak, akik a felszínen csillogóak, de belül a legkevésbé sem, és vannak, akik "rossznak tűnnek", mert olyat tettek, ami a többség számára nem elfogadható, de egyébként meg jó, értékes emberek. Senki sem tökéletes, nem? Szóval a válasz a kérdésedre, kicsit zavarna csak, de csakis az elején említett okok miatt (egészségügyi problémák, fertőzések). :) Mondhatnám, hogy mélységesen megvetem a p**stikat és a kuncsaftjaikat, de ez csak a házasságban élőkre igaz, mármint ha valaki házas/párkapcsolatban él, és úgy jár p**stihoz (vagy úgy dolgozik p**stiként). Na, az ilyeneket péppé verném. :D De az már más téma. Persze nagyon nem értem meg, hogy mehet valaki p**stinak, a gyomrom is felfordul tőle, inkább sajnálom őket, amiért ezt az életet választották, de gyűlölni nem gyűlölöm őket. Ne szégyelld ezt a dolgot, de azt is meg kell értened, ha sokan ezt zavarónak találják. Én nem találom annak, szerintem túl nagy ügyet csinálnak ebből az emberek, de próbáld megérteni a másik oldalt is (még ha nem is értesz egyet vele!). És ahogy látom, a mostani tizen- meg huszonévesek 70%-a akkora r**ancként viselkedik/viselkedett anno, hogy ennyit igazán nem kell szégyellned! :D Mondjuk ez nem éppen vicces, de így van. Nem is voltam olyan népszerű a gimiben, mint a r**anc iskolatársaim, de már nem is bánom. Jobban is tisztelnek a férfiak, mint őket. :)
2017. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok kicsillagozott szóért, de az oldal enélkül nem engedte elküldeni az üzenetet, mert "trágár". :D Kicsit röhejes, de mindegy. Nem tudom, milyen szóval kéne megfogalmaznom a testét áruló hölgyeményt, ha nem az általad, a kérdésben említett szóval, de mindegy...
2017. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!