Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mennyire zavaró, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavaró, ha egy fiú prostinál vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 17:51
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9 ha 1 nő kancás elég ha lemegy buliba vagy 10 pasi közül válogathat kivel fur majd az este! a mai átlag vagy alatti férfi meg max prostinál kap sexet vagy ritkán átlagos nőtől ennyi! nem kell bevallani a nők se vallják be
2015. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Az exemet direkt prostikhoz vitte az apja,ő is ott vesztette el a szüzességét.

Áldottam a drága apóst,isteni volt a fiával a szex!Mindenre megtanították!

2015. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%
Inkább maradok szűz egész életemben, minthogy prostihoz menjek, akiben már több 100 farok járt.
2015. nov. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
39%
bárki bármit is mond mindenképpen negatívan fogja befolyásolni a megítélésed ha elmondod. mi a megoldás? ne mondd el!
2015. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
94%

4 vagyok, nyilván velem van baj, de nem, nem kívánom a szexet ha nem vagyok szerelmes és a legkevésbe se vágyom rá, hogy egy vadidegen "megdugjon". Igazad van, nem tudom megérteni. Mint mondtam, különbözünk. Nem kell olyan akinek egy felálló farok miatt bárki, még egy prosti is megfelel. Ettől nem válik egy ember rosszá, se értéktelené csak számomra nem passzolna.

Hiába bizonygatjátok nekem, hogy a nőknek mennyire könnyű dolgok van. Rossz nyomon jártok, az én szememben nem érték, hogy ha buliba megyek (ritka) hány pasi vállalkozna. Mindíg hosszútávra megbízható partnert kerestem olyat akivel társak lehetünk. Lehet nyálasan hangzik, de nekem ez kell, és nem akarok egy prostival egy sorba vagy egy értékbe kerülni senki szemében.

És nem értem miért kéne értékelnem vagy megértenem, hogy valaki fizet egy olyan dologért ami legalábbis nekem, egy nagyon intim bizalmi kapcsolatot feltételez. Ha nektek ez megfelel csináljátok. Viszont szerintem érthető ha valaki ezt nem értékeli.

2015. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
56%
2: Persze, ne mondd el, hogy kockázatos nemi partner vagy, akkor az súlyos testi sértés, szabadságvesztéssel büntetendő, az tényleg sokkal jobb!
2015. nov. 24. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

14: Ez a hozzászólásod felbujtás bűncseleményre.

[link]


12. § Elkövető a tettes, a közvetett tettes és a társtettes (a továbbiakban együtt: tettesek), valamint a felbujtó és a bűnsegéd (a továbbiakban együtt: részesek).


14. § (1) Felbujtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír.


(2) Bűnsegéd az, aki bűncselekmény elkövetéséhez másnak szándékosan segítséget nyújt.


(3) A részesekre is a tettesekre megállapított büntetési tételt kell alkalmazni.


164. § (1) Aki más testi épségét vagy egészségét sérti, testi sértést követ el.


(3) Ha a testi sértéssel okozott sérülés vagy betegség nyolc napon túl gyógyul, az elkövető súlyos testi sértés bűntette miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(5) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a könnyű testi sértés maradandó fogyatékosságot vagy súlyos egészségromlást okoz.

2015. nov. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

14: Ez a hozzászólásod felbujtás bűncseleményre.

[link]


12. § Elkövető a tettes, a közvetett tettes és a társtettes (a továbbiakban együtt: tettesek), valamint a felbujtó és a bűnsegéd (a továbbiakban együtt: részesek).


14. § (1) Felbujtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír.


(2) Bűnsegéd az, aki bűncselekmény elkövetéséhez másnak szándékosan segítséget nyújt.


(3) A részesekre is a tettesekre megállapított büntetési tételt kell alkalmazni.


164. § (1) Aki más testi épségét vagy egészségét sérti, testi sértést követ el.


(3) Ha a testi sértéssel okozott sérülés vagy betegség nyolc napon túl gyógyul, az elkövető súlyos testi sértés bűntette miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(5) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a könnyű testi sértés maradandó fogyatékosságot vagy súlyos egészségromlást okoz.


(8) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a testi sértés életveszélyt vagy halált okoz.

2015. nov. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
# 18 és hol a bűncselekmény? :D
2015. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19: Ha elolvasnád, tudnád, be van idézve.
2015. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!