Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy harmadik fél, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy harmadik fél, aki megkeseríti a kapcsolatunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a szituáció, hogy a barátommal 1 éve vagyunk együtt.Van egy barátja aki lány, vele 2 éve vannak jóba. Soha nem volt elvileg köztük semmi, ritkán is beszélnek a barátom szerint, viszont már rajta kaptam kamuzáson,hogy " Nem,nem beszéltem vele egy ideje", és kiderült,hogy mégis.

Amikor megkérdeztem ez hogy van,azt mondta,hogy ne legyek féltékeny,mert már jóval előttem ismerte, és ha akart volna tőle valamit,nem velem lenne,és akkor is csak azért füllentett,mert tudta mennyire kivagyok élezve a csajra, de higgyem el,nincs titkolni valója.

Ti mit gondoltok?

Előre is köszi!

L/ 24, F/25



2015. nov. 23. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan lány vagyok, aki kiskora óta fiúkkal lóg, és most is sok fiúval szoktam beszélgetni, akikkel jóban vagyunk, még a közvetlen kollégáim is férfiak és mégse kavarok egyikkel se. Többek között a férfiakban az a jó, hogy nem ilyen végtelenül túlkombinálóak, így jobban szeretek velük beszélgetni. Nem minden férfira gerjed rá egy nő és fordítva, de attól még lehet, hogy jól kijönnek... Aki szerint nincs barátság a két nem között szerintem eleve csak azzal hajlandó szóba állni, aki tetszik neki. Úgy tényleg nem is lesz...
2015. nov. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11: Ez így van, aki nem tud úgy mentális vonzalmat érezni valaki iránt, hogy szexuálisan nem vonzza, annak nem lesz.
2015. nov. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Költőnő? ***** válasza:
100%

Nekem is van férfi barátom. Sőt a legjobb barátom egy férfi, akivel lassan 20 éve ismerjük egymást és soha nem volt köztünk semmi. Mkettőnknek stabil ey boldog kapcsolata van. Én nehezményeztem volna (nem kicsit) ha ezt vki korlátozni akarta volna bmikor is. Én világéletemben pasikkal haverkodtam, nekem ez a természetes.

Most persze jöhetne azzal bki, h a srácok persze biztos h akartak tőlem vmit, de erre meg azt mondom h ez két emberen múlik.

2015. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 omba ***** válasza:
44%

A kamuzás (hazugság) nem nagyon fér el egy kapcsolatban, de nekem az az érzésem, hogy te vagy annyira erőszakos -"kiélezett" - hogy azért kényszerül bele.

Nem tudom, mit értesz azon, hogy tapasztaltad, hogy fiú lány között nem lehet barátság... már hogy a fenébe ne lehetne.

Szerintem mondd meg neki, hogy ha még egyszer hazudik, akkor vége, te viszont szakadj le erről a témáról.

2015. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!