Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki úgy érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki úgy érzi, hogy nem való neki a párkapcsolat? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Nemet, kort írjatok.

2015. nov. 25. 20:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy csóró betanított munkás vagyok külföldön.
2015. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
26F
2015. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

a valódi okát valószínűleg nem fogja tudni a többség


nekem talán az hogy tudat alatt nem tudom elhinni, hogy szerethetnek

vagy nem akarom elhinni

hülyén hangozhat, de lehet van benne valami

2015. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

En is csoro betanitott munkas vagyok kulfoldon, de nem felejtettem el miert jottem ki, es ez a munka csak megtanit arra, h kesobb mikor elerem azt amit akarok, tudjam honnan jottem. Celok kellenek, arra gondolni, es tenni erte.

Vissza terve a kerdesre: nem bizok mar senkiben ha parkapcsolatrol van szo es sokszor mar csak a hibat latok meg az emberekben.

2015. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Képtelen lennék gyereket nevelni.

28/F


Van kapcsolatom, nem tudom mi lesz, ha jön a gyerek.

2015. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
én túl sok vagyok. rohadt szeretethiányos voltam/vagyok és azt adom, amit én igénylek. ami sok egy normál lelki állapotú embernek 18f
2015. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon rosszul sikerültek az eddigi kapcsolataim,vagy nem adott szinte semmi plusz.

És közben bizonyos "kötelességekkel" jár.

25N

2015. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem, hogy nem nekem találták ki ezt a párkapcsolósdit. A miértre nem igazán tudom a választ.

A kötelezettségektől és is "rosszul vagyok", az élet más területén is.

24/F

2015. nov. 25. 20:55
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

1. Életemben többször, amikor szükségem lett volna valakire, akire támaszkodhattam volna, amikor lelkileg borzasztóan vágytam a szeretetre, a legtrágyább időszakomban nem bőghettem ki magam senki vállán sem, nem érezhettem senki közelségét.


2. Amikor szerelmes is voltam, akkor meg áltattak, kamuztak, hazudtak, átvertek, kiröhögtek, és mindent elterjesztettek rólam, hogy egy romantikus, érzelmes típusú nyálgép vagyok.


3. Azóta mentesíteni akarom magamat ezektől. A párkapcsolat nyűg, teher. Semmi hasznom nem származik belőle azon kívül, hogy egy konstans puncit dugnék.


4. Nem bízok meg egy nőben sem, a nők szemében az alantasságot, az aljasságot, a kétszínűséget, a ravaszságot, a patkányságot látom, semmi mást.


A párkapcsolatot nem nekem találták ki. (32/F)

2015. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alig-alig akad becsületes, őszinte, egyenes ember, így majdnem biztos, hogy csak fájdalmat okozna egy újabb párkapcsolat.
2015. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!