Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan aki úgy érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki úgy érzi, hogy nem való neki a párkapcsolat? Mi az oka?

Figyelt kérdés
Nemet, kort írjatok.

2015. nov. 25. 20:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%
a mai nők szinte semmit nem tudnak adni a sexen kívül meg 1 nő gond teher anyagi csőd inkább meg kímélem magamat tőlük.
2015. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Már az elején rosszul indítottam, a mézes-mázas pasi egy vadállat volt az álarca mögött, nagyon sokszor erőszakoskodott velem az ágyban is.

Mire ezt kihevertem, jött még 2 kapcsolat, az egyik rettentő önzővé vált, a másikat meg az sem érdekelte hogy létezek, csak legyen meg az ő öröme.

Amikor szükség lett volna szeretetre és törődésre, nem kaptam meg, csak rengeteg csalódást, megszégyenítést, alázást.

Nem nagyon tudnám magam elképzelni már párkapcsolatban.

Most nagyon hajt értem ugyan valaki, de egyszerűen nem tudok hinni abban, hogy rendesen fognak működni a dolgok... Azt hiszem ilyen nincs is talán, legalább is nem az én csillagom alatt.


L/24

2015. nov. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem sem.

Nem szeretem a kötöttségeket, nem szeretek együtt aludni sem senkivel, szeretem én beosztani az időmet , szeretek mindig mindent akkor és úgy csinálni ahogy én szeretném.


Ezért is kerestem szexpartnert, heti 2-3x összejárunk 3-4 órára és annyi kész ez nekem elég.

30/F

2015. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

En a kezdeti ismerkedost reszt ugranam at, amikor vannak ezek a szinte kotelezo korok a masikkal. Nem akarok feszengest, meg azon gondolkodni, hogy most csak egy ejszakara kellek vagy komoly kapcsolatot akar.

Ezert jo ismerettsegi, barati, munkahelyi korben part talalni. Ott eszrevetlenul alakulhat ki valami.


Szoval egyreszrol szeretnek parkapcsolatot, de odaig el is kene jutnom. De nem tudom, hogy. Itt kulfoldon meg talan meg nehezebb is kicsit.


27/N

2015. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26/f Angliai magyar vagyok. Utalom a kotottsegeket ezert nem is birnam ki, hogy valaki mindennap engem baszogasson a hulyesegeivel. Gyereket meg plane nem akarok. Ugyhogy maradok egyedul inkabb.
2015. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem se való szerintem, mert nem volt még egy barátom se! De már nem is akarok, mert megszoktam, hogy egyedül vagyok, ezért nem is tudnám magam elképzelni egy kapcsolatban. Ha meg lenne is kapcsolatom, állandóan meg kéne felelnem a páromnak, ez meg nekem nem megy, magamért úgyse fogadna el senki mert csúnya vagyok és szar a személyiségem.
2015. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mert nem birom a kapcsolatba a valtozast...eloszor meg minden rozsaszin utana meg mar kevesbe


20/l

2015. dec. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jobban szeretek egyedül lenni,eddig mindegyikből kiabrandultam egy idő utan. Rossz hatassal vannak ram,egyszeruen nem tudok kapcsolatban elni,muszaj,hogy egyedül legyek,kepzeletemben eljatszadozom,hogy kapcsolatban vagyok, de a valo életben nincs ra szuksegem. Gyereket sem szeretnek.
2015. dec. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
és mi lesz veletek öreg korotokban?
2015. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Elég csúnya lett a legutóbbi kapcsolatom vége.Állandóan lemondta a másik fél a randikat,5 héten keresztül,én meg besokkaltam és kimondtam a végét.Ha a szakítás szebben zajlott volna le,lehet,készen állnék egy normális kapcsolatra.Most március óta tart ez az állapot.


22/N

2015. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!