Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
5 éve együtt vagyok a párommal, voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban, vannak veszekedések de nagyon szeretjük egymást. Ő úgy gondolja házasság előtt ki kéne próbálni az együttélést, én viszont nem vagyok az együttélés híve. Még a kezemet sem kérte meg ennyi év után sem. Úgy vagyok vele hogy nem vagyok én valami használati tárgy amit mielőtt megveszünk kipróbáljuk. Ismer már nem árultam soha zsákbamacskát és nem játszottam meg magam. Amúgy az összeköltözést se nagyon emlegeti. Szóval úgy érzem nem is akar engem.
2015. nov. 25. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nagyon nagyon rosszul látod!

Éljetek együtt előtte, fontos h kiderüljön képesek vagytok e rá, mert ha nem akkor papírok nélkül hamarabb szétválhattok.

2015. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez már alapból egy negatív hozzáállás. Miért kellene szétválni? Aki alapból így indul neki egy kapcsolatnak nem úgy hogy az egész életemet le akarom ezzel az emberrel élni annak valóban nem kell házasság de kapcsolat se.
2015. nov. 25. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kissé tévesen látod a dolgokat. Együttélés közben ismerszik meg az ember igazán. Ezt ne rossz néven vedd tőle, te is jobban járnál. Pont, hogy így árulsz zsákbamacskát, hiába vagy felháborodva- jog nélkül.
2015. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Háát én nem tudom te hol élsz de eléggé fordítva tekeregnek a fogaskerekek a fejedben
2015. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2.:ez igaz, de ha te pl nem bírnád egyes szokásait elviselni olyannyira, hogy emiatt meggyűlölnéd, akkor inkább leélnéd vele így, boldogtalanul az egész hátralevő életed? Nem hiszem
2015. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hajjaj de még mennyire, hogy rosszul.

A párodnak igaza van.


Habár jó lenne tudni, hogy hány évesek vagytok és dolgoztok e, mert ha már jóval 20 felett vagytok és dolgoztok akkor viszont egy összeköltözés már megeshetett volna.

Deha nem nem.


rosszul állsz hozzá, és jól írják mert akárhogy is van és lehet h elcsépelt duma de lakva ismerni meg az embert. ÉS nem biztos, hogy összeköltözés után sem változik meg a véleményed.

Számomra régimódinak tűnsz túlzottan is, ami viszont a mai világban nem alkalmazható.

2015. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Rosszul làtod. Kell az összeköltözés.

Elhiszem,hogy ismer jòl, de tudod hàny kapcsolat fölbomlott aprò, valamelyik fél "irritàlò, "elviselhetetlen" szokàsai miatt?

Ezeket a kis apròsàgokat nem tudhatjàtok egymàsròl.

Mennyi olyan van, hogy nagyon jòl megvannak, összeköltöznek, és "köszi nem kérek belőled" lesz a döntés. Semmiképp sem szabad ezt a szakaszt átugorni.

2015. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem csak a házasság van, mint párkapcsolati forma. Ha neked ez egy életcél, akkor mást kell keress, mert ő nyilvánvalóan nincs házasságra elhatározva, és azt gondolja, az egy hosszú út, amíg kialakul az emberben a házasodási vágy, és egyáltalán nem biztos abban, hogy őbenne ez ki fog alakulni.
2015. nov. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs igazad, együttélés nélkül SENKIVEL nem házasodnék össze!

A volt párommal minden okés volt, míg össze nem költöztünk. Kb. 1 év után szakítottunk is... egyszerűen hosszú távon nem fért össze az életvitelünk. Ő bulizós volt, én nem, ő folyton elmászkált volna, én örültem, hogy hétvégén végre leülhetek és nyugi van, házimunkába nem segített, a kajákat mindig ő találta ki; karácsonyi sütögetést kvázi egyedül csináltam...


De te tudod, csak szr, amikor a házasságodban döbbensz rá, hogy ezt benéztem.

2015. nov. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ugye akkor le se feküdtél vele, hisz nem vagy használati tárgy?
2015. nov. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!