Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem tudom hova jut már a kapcsolatom a barátnőmmel, úgy érzem kihűlt a szerelem. Már nem szívből mondom neki, hogy "szeretlek", ha mondom is. Viszont lejátszottam magamban azt, hogy már nem vagyunk együtt, és nagyon sajnálnám. Nagyon belém szeretett, és én az ég világon nem szeretnék neki egy legkisebb fájdalmat sem okozni. Nem szeretném látni, ahogy előttem elsírja magát. Az nagyon fájna.


De már nem a régiek a dolgok. Úgy érzem valamit tennem kell. :(


2015. szept. 29. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha igy erzed szerintem most par napig ne talalkozzatok ne is beszeljetek ha nem hianyzik neked akmor viszont legyel oszinte es egyebes ferfi mond meg az igazat mert ha hitegeted sokkal magyobb fajdalmat okozol neki azzal,mint ha hazudnad tovabbra is,higy szereted
2015. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 91212321 válasza:

Mióta vagytok együtt?

Mert lehet mikor magadban "lejátszod", akkor attól félsz, hogy elveszítesz egy közeli személyt, nem fogtok találkozni, beszélni stb. Nem könnyű.

Ritka, de újra belé szerethetsz, de ahhoz valamiféle változás kell. Mivel nem ismerjük a kapcsolatot, így nehéz, de ha sokat vagytok együtt, akkor kicsit kevesebbet kéne. Vagy ha úgy érzed, hogy gátol valamiben ( pl hobby, családdal való kapcsolat stb), akkor is kicsit kevesebbet kell együtt lennetek, hogy nyugodtan tudd csinálni azt amit szeretnél.

Ezek csak példák, mert sok-sok információ van amit nem tudunk. Itt a döntés az, hogy mennyire fontos, akarsz-e még küzdeni érte vagy sem?

2015. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

>úgy érzem kihűlt a szerelem


Pontosan miért? Mi hiányzik, mi múlt el? (Nem, nem a "szerelem", ez megfoghatatlan hülyeség) Mi kéne ahhoz, hogy megint működjön?

Ha ezt kitalálod, könnyebb lesz dönteni.


>lejátszottam magamban azt, hogy már nem vagyunk együtt, és nagyon sajnálnám


Megszokás, önmagában nem érv.


>nem szeretnék neki egy legkisebb fájdalmat sem okozni


Ez világos és érthető, ugyanakkor sokkal rosszabbmindkettőtöknek évekig egy hamis kapcsolatban élni (ha ez a helyzet).

2015. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!