Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyíljak meg a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyíljak meg a páromnak?

Figyelt kérdés
Nem az érzelmeim kimutatásával van a gond, hanem egyszerűen szégyellek neki a lelki problémáimról beszélni, ami őt nagyon nyomasztja
2015. nov. 25. 22:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem
2015. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Pár pohár alkohol, kettesben egy jó estén.
2015. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Értem. A pàrodat nyomasztja, hogy te nem beszélsz a problémàidròl.

Könyörgöm.Hogyne nyomasztanà,mikor azt érzi,hogy a sajàt pàrja annyira nem bìzik meg benne,nem becsüli,h elmondja,mi bàntja.

Ez nem igaz,de ő ezt vonja le belőle.

Ezek gondolom lelki terhek, de vesd le a làncaidat akàrmilyen nehéz ks. A te lelked is könnyebb lesz, ès ő is tudni fogja.

Ne szégyelld...

De ìgy elveszìted.

2015. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sok a gondom az életemmel és a családommal ami miatt hosszú hónapok- évek óta csak vergődök, de neki nem merek beszélni róla, nem azért mert félek, hogy a fejemet venné egyszerűen szégyellem, nem merem, nem tudok megnyílni nem csak előtte, senki más előtt sem... Magával a kapcsolattal nincs gond, bújok hozzá, szeretgetem, jó a szex de a kényes témákról történő beszélgetés nekem nem megy
2015. nov. 25. 23:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Szemérmesen lettem nevelve, minden ami érzelmi dolog tabu volt, nem volt kivel megbeszélnem, ha próbálkoztam belém fojtották. Így aztán zárkózott lettem, barátaim is alig vannak, nem vagyok túl beszédes
2015. nov. 25. 23:07
 6/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

De ez akkor felszìn azt tudod.

Az igazi kapcsolatok nem erről szòlnak.

Az életedet, a multban elkövetett hibàidat ,vélt vagy valòs sérelmeidetegvàltoztatni nem tudod. Ès ha a multban élsz,nem lesz jövőd. Hidd el, ha megszabadulsz tőle és feloldod a gàtlàsaidat boldog leszel. Nagy kő fog a szivedről legördülni,ha beszélsz ròla.

A széhyen, a fojtott harag minden embert gùsba köt és nem élhetsz ìgy.

2015. nov. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 rrrrrreennnnn ***** válasza:

*sérelmeidet megvàltoztatni

*szégyen.

Alig làtom màr ezt az òtvart.Ne haragudj.

2015. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mégis miért hagyna el? Ő csak segíteni szeretne rajtad. Azon ügyködik, hogy egy kicsit felszabadulj és legyen valakid akinek végre mindent elmondhatsz és ezt megérti :)
2015. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a pici szád és beszélj. Ki más értene meg meg segítene a problémáid megoldásában mint a párod?!
2015. nov. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez az első komolyabb kapcsolatod, vagy csak az eddigieket nem érdekelték a problémáid? Mióta vagytok együtt?
2015. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!