Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el az exbarát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el az exbarátnőm?

Figyelt kérdés
8 hónapig voltunk együtt exemmel, és ezalatt az idő alatt gyorsan átvette a romantika helyét az, hogy gyakran összevesztünk amiért szinte kérni kellett, hogy annyit mondjon néha, hogy szeret. Ezzel párhuzamosan egyre szorosabb barátság alakult ki köztem és egy másik lány között, aminek a vége a kvázi megcsalás lett (megcsókolt a csaj, én meg vissza). Nem tudtam tovább barátnőm szemébe nézni, ezért szakítottam vele. Ő mondta, hogy megbocsájt, de tudtam, hogy ez örökké egy fekete folt lenne a kapcsolatunkban, és többé már nem tudna 100%osan megbízni bennem. Azóta azzal a csajjal vagyok, akivel megcsaltam már 6 hónapja, de még mindig az exemre gondolok, arra, amit tettem vele, ahogy sírt utánam, ahogy kiderült, hogy mennyire is szeretett. Azóta neki is lett új barátja, és tuti hogy a halálba kíván, amit meg is értek, de én már egy roncs vagyok, mert minden nap ezek az emlékek kísértenek. Mit kellene tennem?
2015. nov. 26. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg magadnak.

Mindenki követ el dolgokat, melyeket a lelkére vesz.

Ez régen történt, már semmi jelentősége.

Bocsáss meg magadnak.

2015. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azt akarom, hogy ő bocsásson meg
2015. nov. 26. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szarban vagy haver. Nem a régi barátnőd bocsánatáért kellene könyörögnöd, mert az már a múlt. Megvolt az oka, plusz az emberek esendőek. Megbocsátható bűn.

De arra viszont nincs mentség, hogy azt a lányt, aki most szeret téged, becsapod. Te csak azért vagy vele, hogy a lelkiismeret-furdalásod leplezd, és nem az új, hanem a régi csajod irányba. Szerintem nem merted fölvállalni, hogy ez egy egyszeri csók volt, és belementél vele egy kapcsolatba, amit ő bizonyára nagyon akart, de te még mindig a volt csajod szereted... Akit pedig hagyj élni, pasija van, ha jobb, mint te, biz'isten már rég elfelejtett. Nem véletlen nem mondta neked, hogy szeret, a megcsalás pedig csak az egóját sértette.

Az új csajodnak jobban fog majd fájni ez az egész.

2015. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Ő bocsásson meg? Mégis miért? Ezt nem gondolod komolyan...
2015. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jo megkaptad :) ez igy jo. Minden szemét szenvedlyen :D király
2015. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!