Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Lehetetlennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Lehetetlennek érzem magam.

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, nem tudok normális férfit találni. Ismerkedem, megkedvelek valakit és lám kiderül, hogy csak ágyba akart vinni. Évek óta ezt játszom. Pedig annyira vágyok a szeretetre, szerelemre. Meg a szexre is, de csak olyannak, akiktől az előbbiket is megkapom.

Mit tegyek, hogy ne csak ennyire akarjanak? Nem vagyok kihívó pitsa típusú, nem is vagyok bugyuta sem. :/


2015. nov. 27. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Hol ismerkedsz? Kikkel, milyen környezetben? Világossá teszed első pillanatban, hogy párkapcsolatot szeretném, nemcsak szexet? Lehet, szélesíteni kellene a kört, ahol ismerkedsz :). Ha szeretnél beszélgetni róla, írj nyugodtan.

21L

2015. nov. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fiatal szenved ettől..nem tudom mit kellene tenni, nem megy a párkapcsolat mostanában a mai fiataloknak..
2015. nov. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Maradj meg ilyennek, hogy nem mész fűvel-fával egyből az ágyba. Sőt több ilyen gondolkodású lány kellene. Én is pont ilyet keresek, akiért küzdeni kell és elcsábítani. De sajnos nem találok ilyen lányt.
2015. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs gond veled, nagyon is szimpatikus embertípus vagy. Azért érzed magad rosszul, mert az összes többi ember sz*r hozzád képest. Sajnos a világ ilyen, az értékes emberekből kevés van, így amíg azok nem találnak egymásra, addig többnyire magányosak. Az értéktelen emberek jókat játszanak egymással, persze, hogy ezt látva furán érzed magad. Mintha veled lenne a gond, pedig csak statisztika. Egy értelmes emberre jut száz nyomorult. Nyitottnak, okosnak kell lenni meg kell tanulni egyedül is elégedetten éldegélni. Aztán idővel úgyis összefutsz valakivel, akivel sokkal különlegesebb érzéseket tapasztalhatsz meg, mint bárki mással, aki most jött le futószalagról. :)

Szóval, elhiszem hogy rossz érzés, de minnél előbb túlteszed magad rajta, annál könnyebb lesz. Mivel, a világ változni nem fog, ezért te erősödj meg. Meg egyébként is, akarsz magadnak egy ősembert, aki talán fel sem fogja, hogy kivel hozta össze a sors...? Élj annak, amit szeretsz és akkor majd meglát az - vagy te látod meg őt -, akivel összepasszoltok. Szex? Na igen, ebből a szempontból szívás a dolog :D

De csak kitartás!


25F

2015. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!