Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetnék valamit?

Figyelt kérdés
Van/ volt egy barátom akivel 3 hónapig voltunk együtt, én az elején is tudtam hogy nagyon kevés szinte 0 a szabadideje mivel már ismertük egymást . De minden nap ha volt egy kis ideje eljött, hívott, írt. aztán ma azt mondta nincs elég ideje kapcsolathoz meg nagyon jol erezte magat velem es sajnalja. En viszont reménykedek hogy meggondolja magát. Ő 25 , én 21
2015. nov. 11. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni. Ha nagyon akarná, akkor megoldaná, hogy pár órára is de együtt legyetek mert annyira fontos vagy neki. Ha meg eldöntötte, hogy ne, akkor nem érdemes erőltetni. :(
2015. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez tipikus lerázós duma.

Én akkor mondtam ilyet nőnek, amikor meg akartam tőle szabadulni, de nem akartam megbántani.


Ha valakibe igazán szerelmes vagyok, arra szakítok időt, bármilyen kevés is van belőle.

2015. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!