Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok ezt le nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ezt le nők?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy hasonló kérdést...


Szóval hogyan reagálnátok le kapcsolatban, ha csináljátok a hisztériát, és a partneretek leöntene egy pohár hidegvízzel a lakásban? Ha udvaron vagytok, akkor persze vödörrel. :)


Kort is írj.


2015. nov. 28. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem röhögnék, De nem számítok átlagos nõnek, a többi valószínüleg csak mégjobban hisztizne. De lehet még a slagot is elkapnám és vissza adnám a bem várt zuhanyt :D
2015. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

1. Nem szokásom "hisztériát csinálni".

2. A vízzel leöntés valóban hatásos lehet, ha a hisztériás reakció orvosi értelmét vesszük, pl. a légzés elakadása, fulladás, elkékülés, görcsreakció esetében.

A bosszúból, megalázásból, megszégyenítésből, kibaxásából jövő, majdénmegmutatomhogyvelemnemkiabálhatsz hozzáállású öntözést nem tolerálnám.

2015. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Pofán ütném utána.
2015. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Ez az a pont ahol rájönnék hiába próbálom őt meggyőzni és lelépnék. Majd ha akar utánamjön.

Nincs olyan hogy "csinálom a hisztériát", ez a kérdés annyira lekezelő hogy felbasz. Azért mert nő vagyok nem vagyok alsóbbrendű köszi.

2015. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Na igen... azt hiszem, a kiindulási ponttal lehet a baj.

Ha egy nő dühös, haragszik, felemeli a hangját, felelősségre von, számon kér, hangot ad a nemtetszésének, elégedetlenségének, akkor az csinálja hisztériát. Ilyenkor nincs más megoldás, a partnernek le kell öntenie egy vödör vízzel.

Aki szerint az nem hisztéria hogy egy nő dühös, haragszik, stb... az femináci.

2015. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%

Szerencsére kinőttem a hisztikorszakból, de ha ezt történt volna akkor, mikor még csináltam, akkor elsőre beduzzogtam volna, de aztán elgondolkodtam volna, hogy valamit nagyon nem jól csináltam.

És igenis ez az a mód, amit még meg lehet tenni egy gáz hiszti esetén, de más testi bántalmazást, SEMMILYET nem.

Én ezt még nem tekintem annak, én a gyerekkel is megcsináltam már ezt a dolgot, mikor kellett, mert nem bírt leállni.


Azért egy nőnek már tudnia kéne kezelni az érzéseit, indulatait annyira, hogy ne adjon elő egy ilyen 2 éves szintű hisztériát.

2015. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Korom 32
2015. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Jó, de ha a férfi dühös és kiabál, akkor azt is hisztinek mondod? Vagy a férfinek ezt lehet? És akkor őt a nő leöntheti szerinted, az a megoldás rá? :D
2015. nov. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék a saját viselkedésemen (hiszti), hisz nem az a problémakezelés felnőtt módja. Nekem rosszul esne nagyon, ha leöntene vízzel, ez nem felnőtt megoldás a problémára. Szóval 1-1. Ha lehiggadnánk, elmondhatnánk egymásnak, mit is szeretnénk a másiktól.
2015. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#6, csak az a gond ezzel, hogy eddig senki nem írta le, hogy mit ért hisztin, ami miatt bárkit le kéne önteni egy vödör vízzel.

Mint írtam, ha valaki a földön vonaglik görcsök közt, és elkékül az arca, akkor az már az az eset, amikor érdemes, és kell is drasztikus eszközökhöz nyúlni (azért ez elég ritka, én olyan helyen dolgoztam, ami erről is szólt, mégse láttam pár esetnél többet), gyerekeknél, amíg az érzelmi élet éretlen, gyakoribb, de ott is vannak kíméletes módszerek, pl. hideg vizes arc lemosás a vödörrel locsolás helyett.

A leöntés nekem sokkal inkább tűnik egy agresszív válaszreakciónak, mint konfliktusmegoldásnak. Az se véletlen, hogy az eredeti kérdésben a leöntés a megverés alternatívájaként jelent meg.

2015. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!