Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltik egyesek úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltik egyesek úgy a párjukat? Nem kellene egy határ? 22l

Figyelt kérdés

Nem egy ismerősöm van, aki szemmel ver, ha ránéznek a pasijára. Tőlem is tiltották már el az egyik barátomat. A csajnak gondolom megígérte, hogy többet nem beszél velem, de továbbra is jóban vagyunk. Miért ne lennénk? Mert a csajára rájött az "ötperc"?


Ez annyira nevetséges...

Miért kell ennyire félteni valakit, hogy még szóba se állhat mással?

Aki szeret, marad, erőszakkal se lehet vinni. Aki meg pár szép szó után elcsábul tegyük fel, azért kár? Nem hinném. Ha pórázt kell valakire rakni, meg megfigyelés alatt tartani, azt most csúnyán fejezem ki magam, de igaz: megb@$zta az @nti.


Most nincs igazam?

Mindenkit takarítsunk az útból, mert ha 0 kontakt más csajjal, tuti nem csal meg?


Az egyik haverom a fb-ját törölte, mert a csaj féltékeny volt.

Most komolyan vannak ilyen hülyék, akik megteszik, és olyan együgyű emberek, akiknek ez a garacia, hogy nem csalja meg őket a párjuk?


Van fb=tuti megcsal

Nincs fb=nyugi van


Mondjuk csinált magának egy kamu fb-ot a srác.


Szerintem ez annyira röhejes. Megtilt egyik a másiknak valamit. A másik meg úgyis megcsinálja titokban amit akar.


És még én érezzem magam néha rosszul, mert van pofám fiúkkal is barátkozni... Meg ne írjak a srácnak, mert ha a csaja meglátja, gondolom szétveri a fejét. Hogy miért? Mert én lány vagyok. Lány fiúnak ne írjon. Új "trendi". Ami azért kiborító. Egyeseknek nagyon rossz elképzelésül van a barátságról. Persze mi mindig számíthatunk egymásra, csak az smt-t hanyagoljuk, mert "két tasli játszik..."


Ennyire eltűnt a bizalom? Vagy csak egyesek ennyire unintelligensek? Érzelmileg sekélyesek?


2015. nov. 28. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyesek ennyire gyerekesek és nem bíznak a párjukban. Az én barátom egyik legjobb barátja egy lány én még szívesebben barátkozok fiúkkal, néha incselkedek is velük de mindenrõl tud a párom. Nem azért mert kötelezõ megmondanom neki hanem mert îgy tartom helyesnek.
2015. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha mással nem is tudok szolgálni, de írj nekem. Barátkozz velem, nem fog megharagudni érte senki. :) :D


22F

2015. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem 1,5 hónapja van barátom. Régóta nézegetett, de nem mert lépni. Léptem én, de úgy, hogy csak barátkozásnak vegy. A lényeg, hogy félénk volt, kellett neki egy pici löket. Most elsős az egyetemen. Új környezetben van. Természetesen lányok társaságában is. Mennek enni, kávézni, teázni együtt, közös képeket csinálnak, de sosem jutna eszembe, hogy azt mondjam neki: ne beszélj a lány csoporttársaiddal, csak fiúkkal kávézz, vagy egyedül... Pont ellenkezőleg. Örülök, hogy hamar beilleszkedett, új kapcsolatokra tett szert, jól érzi magát az egyetemen. Mint írtam félénk, ez az első kapcsolata. Simán tudnám irányítani, parancsokat osztogatni neki, megtenne bármit, mert fontos vagyok neki. De mi örömöm lenne abban, hogy egy bábut csinálok belőle? Vagy abban, hogy neki rossz? Nekem társ kell, nem egy "csicskás". Elméletileg az a jó nekünk, ha a másik boldog. A boldogságáért pedig teszünk, nen pedig a boldogsága útjába állunk.
2015. nov. 28. 14:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát sajna sok ilyen van. Én nehezzen bízok meg valakiben,de soha nem görcsölök ilyeneken,azt viszik így is úgyis akit lehet. Jelenlegi párom régi jó barátom. Haverkodik más csajokkal is,buszvezető és néha láttam már hogy áll mellete nő,de soha nem csesztettem miatta,meg ő se engem,énis az lettem 1hónapja.

L/23

2015. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális kereteken belül oké,de én találkoztam olyan lánnyal,aki pont leszarta,kinek kije van,átgázolt bárkin,csak ő legyen a középpontban,és le van szarva minden,csak a kávé meg a csokika ott figyeljen az íróasztalon minden reggel,mert ő a kis hercegnő.Ő flörtölhet nyíltan az üzenőfalon,mert megteheti.Őt körbe kell rajongani,nem számít,más mit érez.Na az ilyenek irritálnak,és valljuk be,ebből a fajtából is akad bőven.
2015. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ahogy Ford Fairlane-nek mondták, rád is vonatkozik: "te vagy itt az egyetlen értelmes ember a híg fos tengerében" :D
2015. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sok csaj tiltotta el tőled a pasiját, akkor annak oka van, túl közvetlen vagy.
2015. nov. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Dehogy több. Csak példákat hoztam fel.
2015. nov. 29. 09:30
 9/9 Költőnő? ***** válasza:

Nekem a legjobb barátaim zömében férfiak. Nem mondom h a hölgyek részéről sosem volt féltékenység. Bár azt is hozzáteszem, hogy teljesen alaptalanul. Ha együtt akarnánk lenni;együtt lennénk. Mondjuk ez nálunk úgy lett a áthidalva hogy sokat voltunk egy társaságban, h lássa h nincs miért aggódnia, h jobban megismerjük egymást.

Azért egy barátságot beáldozni egy aktuális kapcsolatért...

2015. nov. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!