Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ez a pasi?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel már egy éve megy a ,,játék,,

Szexelünk, az időnk nagy részét együtt töltjük.

Biztonságot jelentek neki, illetve a tökéletes feleséget, de Ő még nem akar elkötelezödni. -ezt mondta

Szeretné ha szabad teret adnék neki, mert elmondása alapján mostanában nagyon rátapadtam..

Néha nem értem a viselkedését. Egyszer olyan távolságtartó, másszor meg bújik hozzám és kéri, hogy simogassam.


2015. nov. 30. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor igényli elővesz te megadod neki ami kell és ennyi,nem akar se feleségül venni se semmi.
2015. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj.Tapasztalat.Ha egy pasi azt mondja nem akar elköteleződni, akkor hagyni kell a francba, mert a jövőben sem fog ez változni. Jó vagy addig neki, amíg nem lesz szerelmes egy másik lányba.
2015. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
előttem szólóval értek egyet sajnos!
2015. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mit akar ez a pasi?"


Nem értem egyes nők, hogy lehetnek ennyire értetlenek. Te is leíród, hogy nem akar kapcsolatot veled, de szívesen megdug néha. Szerinted akkor mit akar? Használni, amíg kedve tartja.

2015. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindig azt akarja ami neki jó.Hol ezt,hol azt,de mennyire érdekli az,hogy te mit szeretnél?

Ezt a kérdést tedd fel magadnak és ha nem tetszik a válasz akkor nem ő a te embered.

2015. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen általában nem akar semmit,csak amolyan potyának tart téged..Hidd el másokkal is ezt csinálja.


Hagyd ott végleg.

2015. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A prostija vagy...ráadásul ingyen.... :)
2015. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Agglegény típus és puncit akar.
2015. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
# 4, tökéletesen összefoglalta. elég értetlen vagy már ne haragudj, vagy hülye...
2015. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!